Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz gabber01 #76193 üzenetére

    Később akkor rakok be drive linkről. :)

    Még talán a ventiket tudom felhozni mint mínusz hűtés tekintetében korrekten szellőztetnek (mesh front mellett csúnya lenne ha nem) de alapvetően hangosak, ezt redditen is írták tudtam róla de mivel 0-24 5.1-re van kötve a gép így nem igen tud meghatni. :DDD

    Ne 20-ért vedd figyelembe, maga a váz az 13-14k ha csak 1 fekete ventivel veszed.
    ------
    SilentiumPC 120mm Sigma HP 120 Corona mennyire gagyi vagy elmegy kategória? Zaj nem szempont inkább élettartam és hűtési effektivitás lenne a kérdéses. Nézegetem a hármas pakkot belőle mert mehetne hátra 1 előre 2 a gyáriakat meg akkor feltenném a ház tetejére.

    Vagy 2 elől 1 hátul 2 fent az már nagyon negatív irányba is eltolhatna? Fent szívjanak vagy fújjanak?

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz gabber01 #76193 üzenetére

    Több helyről van összeszedve a kép, oldalát most nem vettem le mert attól mindig tartok, hogy elejtem, csak a csavarok tartják azon kívül csak rajta támaszkodik az alsó 2-3mm lemezen.

    Itt látszik mennyire füstös + az eleje: [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]
    Külön kis argb vezérlő (Ez nem mindhez jár, meg kell nézni a termékszámot ha .v2/.s2 akkor jár hozzá ha nem akkor nem lesz a csomagban!): [kép]

    Szűrők, a felső az mágneses nagyon könnyen le és feltehető az alsó az már behajtogatós de nem vészes: [kép] [kép] [kép]

    Kábelezni könnyen kábelezhető van bőven lefogatási pont is: [kép] (műszaki segéd felébredt az anyázásra... kimarad io plate :DDD )

    Proc.hűtőért jár a náspáng de a Hyper 212-vel sem tudtam volna HyperX ramot tenni az első slotba és a proci annyira nincs terhelve a 1050 mellett, hogy most a T200 is lenntartja nem tudom még mi kéne oda, vagy valami extrém rövid hűtő (magassággal nincs gond 166mm-ert ír a gyártó de inkább 170 a belmagasság) kéne vagy néztem Cooler Master MasterLiquid-et de kicsit tartok a vizes témától mi van ha megmakkan a pumpa. Ramból azért a single ha kérdés lenne mert nem hiszem, hogy marad a 16GB, egyetemi specializáció választás miatt sok lesz a virtualizáció és elfog kelleni előbb vagy utóbb az a 2x16. :)

    Power bttn-ön a fehér led karimát kicsit feleslegesnek érzem de ez van. :D
    VGA-ból 344mm-ert írnak de szerintem ez is pesszimistán lett mérve inkább 350 lesz az és akkor még mindig van kényelmesen pár mm-er a ventikhez képest.

    edit.: el is felejtettem van benne alul egy 2 slotos rekesz 3,5'-es meghajtóknak de az kivehető vagy 3 pozícióban átmozgatható. [kép] [kép]

    2SSD hely van az alaplap mögött 2 meg a takarón: [kép]
    Utóbbiakra érdemes figyelni, ha a tápnak alapból 90fokos vagyis "felfűzöttek" a sata csatijai akkor nem fog bemenni ide toldó nélkül SSD mert eszement mód fog feszülni a csatlakozó.
    Nekem is ezért van most csak bedobva lentre, ha veszek a héten toldót akkor megy be a takaróra. (Lap mögött félek meleg lenne az, nem tudom mennyire jár a levegő.)

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák