Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz gabber01 #76191 üzenetére

    Biztosan, este dobok be saját képet is ha otthon leszek.

    Nem tudom neked mi a füsti és a light füsti de egészen biztosan füst színezett a mértékét mindenki maga döntse el. :DDD

    ----

    Árához képest tényleg meglepően jó cucc súlyt nem mértem de nem gyanúsan könnyű. Az argb vezérlő kedves kis plusz volt a dobozban ha az alaplap nem tudná és eleve elosztós a venti kábelezés egy 3. számára. Amit hiányolok az egy C-s csati elölről de azért nem akartam többet kiadni házra. :)

    Egész jól is volt szerelhető van bőven hely kábelezni és felfogatni/kötözni is.

    Egyedül a táptakarón lévő ssd helyeket érzem szerencsétlen elhelyezésnek, nagyon törnek a kábelek de ehhez hozzájátszik, hogy az EVGA B5-nek minden sata-ja 90 fokos. És az alsó porszűrő sem a legkellemesebb (felül mágneses alul ellenben kis fülecskés ki-behajtogatós) de ha azt veszem ventik nélkül 12-13-ért is adják a vázat tényleg full jó.

    Szellőzés szintén teljesen okés szerintem, nézegettem a plexi elejűt is de azt már nagyon hotboxnak éreztem.

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák