Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mettek

    addikt

    válasz sepsi0 #18252 üzenetére

    nos igen, én is nagy Battlefieldes vagyok illetve most a Rainbow Siege is pörög...voltak 5.1, 7.1 és sztereo füleseim is. Végülis a sztereo maradt, ami egy akg k550. Volt xonar d1, essence st kártyám és most van egy fiio e17.

    A D1 szerintem elég játékra, bár a te hd600-asos magasabb impedenciás de talán annak is elég lenne. Ami tényleg jó volt/jobb volt ennél az az essence st kártya ami kifejezetten sztereo hangkari illetve most a fiio is kb azt hozza csak kicsit melegebb hanggal.
    Én sztereo fülessel ugyanúgy kihallom a lépteket vagy még jobban. Ha sztereo fülesre keverek dolbyt az nagyon fura és mosott hangot ad, nekem.

    Ha már térhangzás, akkor nálam a Razer Tiamat 7.1 az ami szép teret adott és kihallható volt minden ami kell de kb a sztereo füles is hozza azt illetve egy szeterón sokkal sokkal szebb a hang úgy összességében.

    Most a rainbowban 10ből 8szor kihallom hol az ellenfél pl. Sokban függ a játékba kevert hangoktól. Én azt mondom ezekből bátran választhatsz hacsak játékra kell de én csak sztereo hangsávot használnék. Persze ízlés kérdése.

    A fiio e17 alapból sztereó de ha az alaplapból spdif-en viszed a hangot a fiio-ba akkor már lehetőség van dolbyra is.

    Mindkét Xonar képes dolbyra, a fiio pedig ha spdif-en viszed a hangot a kis hangkariba.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

  • mettek

    addikt

    válasz sepsi0 #18252 üzenetére

    [link]

    Tessék, egy d2-es xonar. Ennél jobbat nem találsz ennyiért arra amire neked kell. Féláron van.
    Majdnem megvettem, de végül a fiio lett.

    PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

Új hozzászólás Aktív témák