Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomacko

    senior tag

    válasz kaszaf #17982 üzenetére

    Szia.

    Ha gyári állapotában nézem a Xonar DS-t akkor azt bármilyen alaplapi lemossa, de az ALC 1150 egészen biztosan sokkal jobb. Tudom mit beszélek mert nekem is van egy ilyen Xonar-m amin első körben kipróbálás után, hogy működik-e azonnal cseréltem OPA-t. Így lett jobb az alaplapinál. Szóval ha alaplapot akarsz cserélni, nyugodtan tedd el tartalékba a Xonar DS-t, ha netán elromlana az alaplapi.

    lemusz: Nem ismerem sem az alaplapidat, sem pedig a 3-5 ezerses kategóriában kapható kártyákat. Én a Xonar DG alá semmi képpen nem adnám, azért azt említem, mert gondolom fejessel játszol, azon van fejes erősítés is. Más részről ha nem kell a fejes kijárat, tuti nem találsz olyat ami érdemben jobb is és ebbe az árban van. Mást nem tudok mondani ami biztosan veri az alaplapit ilyen téren és olcsó is belőle a használt. Bolti ára ennek is bőven 10 felett van még.

    [ Szerkesztve ]

    Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

Új hozzászólás Aktív témák