Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz VaniliásRönk #9358 üzenetére

    "A KIT parasztvakítás" :Y Nem akarok vitatkozni, nyilván jobban értesz a dologhoz, de ez azért meglepett. :DDD Elhiszem, hogy nem lehet csodákat várni a KIT-ektől, de annyiból talán előnyös a dolog, hogy "garantáltan" egymás után következő modelleket kapsz, és sokszor alig vagy semmivel sem drágábbak, mint az, ha kétszer megvennél egy adott típusú RAM-ot. Ellenérv? :F

    Köszönöm az infót a prociról... :R

    [OFF]
    Szerintem a WD kontra Maxtor vita ugyanolyan értelmetlen, mint az AMD versus Intel vita... Úristen, mit tettem, amikor kiejtettem ezt a mondatot a számon... :DDD
    Én nem szerettem volna, hogy ilyen személyeskedésig menő vita robbanjon ki a topicban csak amiatt, hogy ezt megjegyeztem... :)) De mindenesetre az igaz, hogy sokat tanultam az általatok leírtakból - bár még nem volt időm végigolvasni :( -, úgyhogy köszönöm Nektek, kedves szakik, hogy mások javára veszekedtetek. :DDD
    Teljesen természetes, hogy mindenkinek a szíve arrafelé húz, amit jobban kedvel, de ez nem olyan dolog, amin érdemes lenne vérre menő harcot folytatni, mert nem éri meg... Ez - hogy másik hasonlatot említsek - ugyanolyan kilátástalan vita, mint hogy Újpest vagy Fradi... Mindkét félnek vannak érveik, hogy miért a másik a jobb, de igazán meggyőzni sosem fogják egymást.
    Megjegyzem, az alábbi véleményem csupán utalás volt arra, hogy nem érdemes Maxtor vs. WD vitát nyitni, ahogyan nem érdemes Intel vs. AMD vitát sem. :D
    "Nyilván előfordulnak mindkét márkából jók is, rosszak is, de azt mégsem lehet kijelenteni nagy általánosságban, hogy ez vagy az a gyártó gagyi termékeket gyárt, lévén, hogy mégiscsak két nagy gyártóról van szó... Ez kb. olyan, mint amikor valaki az AMD procikat fikázza, és kijelenti, hogy az Intel sokkal jobb. Pedig ez is csupán megítélés és konkrét típus kérdése."

    Amúgy a Seagate kb. mikor olvadt össze/vásárolta fel a Maxtort? :F
    [/OFF]

    Szerk.: nem vágom, ha valamit dőltté teszek, akkor nem működik az OFF? :F Az előző bekezdésnél sehogysem fogadta el... :O

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Aktív témák