Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • djtoomi

    addikt

    válasz kicsitomi88 #2678 üzenetére

    Nem ő használja,hanem amint írta faterja,és ősöknek szoktak lenni ilyen hülyeségei hogy ne vezetékes legyen és nekem ne mond hogy akármelyik kingmax is jobb mint a geil ultra!Amgy olcsóbb és ha enm tuning a cél akkor jobb,de amúgy nem!Újabb fajta samsungok jók,de ha ez régi lenne akkor midnenképp WD.És inkább Seagate mint Hitachi. :U

    [ Szerkesztve ]

    Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

  • x64

    aktív tag

    válasz kicsitomi88 #2678 üzenetére

    Nekem ilyen RAM-om van, és érezhető gyorsulást tapasztaltam vele memória igényes progiknál (tömörítés, másolás), valamint a rendszer (Vista) működésében. :K
    Apám szeret komolyzenét felvenni rádióból (gépen), meg filmeket is szokott felvenni, és utólag szerkesztgeti őket (több órás felvételek), szóval gondolom nem jön rosszul a 4-4-4-12-es időzítés.
    A gépet nem akarom húzni (nyilván én telepítem, állítom be), de azért enyhe RAM tuning-ot (4-4-4-12-es időzítés), és némi overclock-ot (a gyári hűtő képességeihez mérten)tervezek. :D
    Winchi akkor lehet, hogy WD lesz, árban kb ua.

    Meglepődtem, hogy ilyen negatív a véleményetek a rádiós desktopokról... Miért? Otthon eddig is az volt, nekem is az van, semmi bajom vele, ágyból is lehet filmezés közben kezelni a gépet, stb. :F

    Van valakinek esetleg ötlete jó és olcsó, magyar kiosztású rádiós desktopra? (ezt a logitechet csak úgy random választottam)

    Köszi! :R

Aktív témák