Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • hasman

    tag

    Üdv!
    Már egy pár hónapja keresgélek, de sajnos nem nagyon találok igényeimnek megfelelő fejhallgatót találjak, reményeim szerint itt megtalálom igényeimnek való legmegfelelőbb márkát/típust.

    Először kezdeném a speciális igényekkel, ez nélkül nem jöhet szóba 1 fejhallgató sem:
    - vezeték nélküli (lehetőleg wifi technológia)
    - kombósított mikrofonos megoldás ( ez a portok hiánya miatt szükséges lenne, igen tudom, lehet venni plusz portelosztót, de nem akarok több kölöncöt a gépemre nyomni irtózom a kábelektől) jó lenne egy beépített mikrofon nem kiálló cucc ami gyorsan letörik

    használati hely: otthon
    kialakítás: lehetőleg zárt/félzárt
    hangszórók: sztereó (v. 5.1)
    lehetőleg circumaural tip.
    fejhallgató fajtája: rátok bízom (nem értek a lovakhoz)
    továbbá a hangzása átlagos (filmnézés, játék és zenehallgatás is vagy ezek keveréke)
    ár: kényes téma, először maradjunk annál hogy 30 alatt.

    Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat.
    Továbbá e-mailt is írhat akinek esetlegesen használt a fenti termékjellemzőkkel rendelkező készüléke van és megválna tőle jutányos áron

    [ Szerkesztve ]

  • hasman

    tag

    válasz schawo #24830 üzenetére

    http://www.bluechip.hu/termek/gigabyte-gk-km7600-wireless---eger-
    mivel egy ilyen egér+bill kombot használok laptopomhoz (ismét írom a portok fenntartása végett és a kábelezés megszüntetése miatt) gondoltam, hogy hasonló technológiában gyártanak fülest is ami 2.4 Ghz-en sugároz és azon veszi a jelet maga a fejhallgató.

    contaxg: Tényleg nem értek hozzá, ezért is írtam ide, hogy egyáltalán van e ilyen, köszönöm hozzászólásodat!

    szilu7: wifis tech azért lenne jó mert a 2.4GHz-en működő dolgok messzebbről foghatók mint a Bluetooth (tapasztalataim szerint) de mivel nem értek hozzá ezért írtam ide (ismét)

    és ha megnézitek az egér és bill kombot meglátjátok, hogy 1 portot fog le usb-ből és hurcolom magammal, nem kell kihúzzam mert mikro technológia a kialakítás, de vehetnék külön mikit és fülhallgatót is, de az alap 2 port + lehet nem is találok normális usb-s mikit... szóval marad a vezeték nélküli technológia.

    gondolkodom a logi G35-ön csak az a kábel ne lenne rajta, vagy lenne rajt' 5 m-er akkor kényelmes lenne és csak 1 portot fog le ami tetszik... hasonló vezeték nélküli mikit mint g35-os 50k+ körül láttam, de azt sokallom érte, minőségileg meg a hang érzéseim szerint sokkal rosszabb

    [ Szerkesztve ]

  • hasman

    tag

    válasz GandC #24888 üzenetére

    banyek akkor engem folyamatosan átvágnak a kereskedelmek honlapjai, ugyanis mint már párszor leírtam nem értek hozzá, és mikor azt írja WIRELESS ''XY'' termék akár Headset akár keyboard vagy egér vagy akármi más én meg csak azt nézem hogy jó 2.4GHz az úgy hangzik mint wifi azt is írják én meg benyalom, de ezért vagyunk fogyasztók ők meg szolgáltatók...

    no mind 1 nem az egér és bill portját szeretném használni, ebben félreértettél, csak annyit szeretnék hogy ne +2 hanem csak +1 portom vesszen el " "

    [ Szerkesztve ]

  • hasman

    tag

    válasz szilu7 #24890 üzenetére

    Új vagyok a fejhallgatók terén, nem tudom, mekkora egyéb eszközök kapcsolódnak a géphez, de ez nem lényeges, ugyanis a fő ok ami miatt vásárolni szeretnék ilyet, az az hogy lapit tv-re kötöttem hdmi-n egér és bill van ami messzebbről engedi a kezelést, viszont mivel a tv-t nem akarom felkokszolni <[(és 5.1-emet sem kezeli)]>, hogy kedvesem mellette tudjon aludni, míg én gépezek (vagy testvéremék ha jönnek hozzánk)
    Simán laptopot is kezelhetném, de kicsi a képernyő
    A tv-hez közelebb is ülhetnék de ki likad a retinám
    Így marad a kényelmes megoldás füles + bill és egér

    Még egyszer leírom: nem tudom elviselni ha a szobámban 90m kábel egymásba gabalyodva a szekrények előtt, mögött, rajta és mindenhol mint a kígyó mászik/ önálló életet él... ez miatt van laptopom... ha kábelek nem zavarnának asztalit fele árba vehettem volna...

    Én ezt offnak látom, ezért nem akartam leírni

  • hasman

    tag

    Üdv!
    Nokia Bh 905-ről valaki valamit tud?
    Géppel összekapcsolható e a készülék?

Aktív témák