Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Mian

    aktív tag

    Sziasztok!

    Ma vettem egy Logitech G330as fülest, és nem mondanám baromi hosszúnak a kábelét, bár a számítógépem sem a legközelebb van. :/
    Na mindegy, lényeg, hogy arra gondoltam veszek usb hosszabbítót hozzá, hogy kényelmesen elérjen hozzám de az a kérdés merült fel bennem, hogy ez vajon mennyire rontaná a hangzását a fülesnek? Hiszen több csatlakozás is van út közben, vagy ez csak akkor lenne "gáz", mint például a tvknél, hogy analógból digitális majd megint analóg, és ez a sok átalakítgatás rontja a képet, viszont itt nem lenne átalakítás csak toldás. :D
    Szerintetek?

    [ Szerkesztve ]

  • Mian

    aktív tag

    válasz Deadzone41 #38832 üzenetére

    Mert 10e HUF-nál nem akartam többet kiadni (picit azért így is több lett), meg szerintem elég korrekt darab... mondjuk nem ilyen profi dolgokra fogom használni, csak egy kis zenehallgatás, filmnézés, játék... jogos, akkor meg minek aggódom ilyenek miatt... hát, nem is az, hogy aggódom, csak nem szeretném rontani a hangzását ha már tud egy bizonyos szintet :)
    Amúgy köszi a választ, így akkor már nyugodt szívvel toldozgatom. :)

  • Mian

    aktív tag

    Sziasztok!

    Logitech G330 tulajoktól szeretném kérdezni, hogy ennek a kábelével nem lehet csinálni valamit, hogy ne tekeredjen állandóan össze?
    Gondolom másokat is de engem már nagyon idegesít ez a jelenség, nem tudom milyen anyagból van ennek a borítása, valami gumis dolog. Nem járkálok a fejemen vele körbe a szobában, semmi ilyesmi, egy helyben ülök, mondjuk codozok vagy zenét hallgatok és már egy kis mozgástól összekunkorodik ez a **ar már bocsánat.
    Pedig nem forogtam körbe körbe a forgószékkel..... Aztán vagy kihúzom és kitekerem, majd újra bedugom vagy szimplán kitekergetem de már elég fárasztó ez a dolog... mert ugye ha összekunkorodik meg fele olyan hosszú a madzag és azért idegesítő... egyébként egy nagyon jó kis füles, jó hangzással, kényelmes stb. de hát ez... nem tudom hova rakni, hülyét kapok egyszerűen... :D

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák