Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • [G@B]

    tag

    válasz Nagy_Matessz #922 üzenetére

    Szia Nagy_Matessz!

    Szerintem megér. Nem mondom h a hd202 csodatevő füles, de mielőtt vettem, szinte minden gyártó fülesét kipróbáltam. Nekem tetszik a hagja, sokan dícsérték, és forgatták már a szemüket:)Igaz egy audigy 2 ZS en hallgatom, volta tapasztalatom alaplapi hangkarival, az audigyvel megtáltosodik:) Szval ég és föld.Sőt, audigy1 et vettem anno, az gyári hibás volt, és ugy lett ez a 2 ZS. Hát nem bántam meg, azóta is áldom azt a napot:)
    Én progressive house és Deep house zenéket hallgatok nagyrészt, de meghallgatok az enyától az ákosig mindent.Sztem szép tiszta középtartománya van, a bassszusa az a pincéig lemegy, a magasai meg nem zúzzák szét a fülem max hangerőn se. Sőt, max hangerőn megmarad u. az a hangszint.Mert ugyebár a fülesek magas hangerőn elmennek a magas tartományba, képesek oda húzni, elvékonyodik a hangjuk:) de ez nem.
    Játék?Én már 2 éve használom, americas armyban 2004 ben megnyertük a amgyar bajnokságot...no comment:Dén már rég hallottam az enemyt mikor a többiek még semmit nem hallottak. nem mondom, amikor volt alkalmam kipróbálni vagy 2 hétre a hd 555 öt, hát az ultra brutál volt , 202 picsába sincs hozzá...dehát nem is u. az a kategória..Szval én azt mondom amit kell, játékban is kihallod vele. Ha a hd 202 re fogja valaki h meghalt, mert nem tudja honnan jött a hang, és nem tudja bepozícionálni az enemyt , az süket:DHa meg csézel, és ha lopakodik az enemy, akkor meg kerülhet 100 000 be is a z a füles úgyse hallod:D
    remélem segítettem.Üdv.

    VR6 // by vw vento

Aktív témák