Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Slownz

    senior tag

    válasz bigmasterg #20234 üzenetére

    Megmondom őszintén én sokkal drágábbra számítottam, pláne nézve a Sennheiser alkatrészeket. Azért így sem volt "olcsó", mondjuk ez relatív :) Olcsóbban jöttem ki így is, mindennel együtt, mint egy gyári K240 Studio.

    Ez egy moon modolt Zero, ez sokkal jobb, mint a beépített erősítője, sokan a hangját a csöves hangzáshoz hasonlítják, de azért a Bravo így is jobban tetszett, nekem a Sextett analitikusságához nagyon kell a Bravo hangzásvilága a "katarzishoz" ;] Amúgy összevetettem egy p87-el is, is ott viszont jobbnak éreztem a moon modos beépítettet.

    Az alkatrészek beszerzése meg megér egy külön imát. Leveleztem vagy 2 hétig az AKG-vel mire a 85. helyen, ahova irányítottak végre sikerült találni egy normális boltot, aki szállítana is nekem. Végül egy kis kecskeméti boltba iránítottak, és úgy 1,5 hónap volt mire meghozták az alkatrészeket rendelés után :(

    guppy: Nekem kifejezetten jobban tetszik ez, mint a régi lyukacsos, bár ízlések és pofonok :))
    Kábelezésben annyi csalás volt, hogy fapacitól rendeltem a kábelt, meg a csatlakozót, és akkor ha már ott volt ingyen rá is varázsolta a fejesre, így ezzel nem kellett szarakodnom. Bár hozzáteszem, hogy így is 2x sikerült elpattintani a belső kábelt, így azt már forrasztgathattam meg magam ;]

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák