Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz Dave™ #11789 üzenetére

    De, a K xx elég régi család, de most esett át frissítésen. Van egy audiofil cimborám, ott régóta van ilyen is, és csupa jót mond róla. De azt hiszem hogy csak a 77 és a 99 lesz kipóbálva, ebben igazad van. Várom a tesztet én is, köszönöm :) Azt én is sajnálom, hogy a 485 nem volt kinn. A HD 448 pedig elsőre nagyon tetszik, azt hiszem utánaolvasok, köszi szépen.

    schawo:

    Igen, az inkább vágy kategória volt, mint elérhető. Ennél a bizonyos audiofil cimbinél kettő is van, egy ezüst és egy arany. Egyiket sem adná el, hogy gebedne meg, tegnap megkérdeztem :D Ránézek a neten használtra, csak újabban nem rajongok a használt dolgokért, félek tőlük már.

    AMDFan:

    Volt kint egy HD515, és direkt megnéztem, mert emlékeztem, hogy beszéltetek róla a topicban :) Abba úgy nem igazán kötnék bele, mert nem volt rossz, viszont az én versenyembe nem kerül be azt hiszem, egyenlőre legalábbis. De picit el vagy tájolva, szerintem(nem bántásból), mert a K 272 azért nem ugyanaz a kategória, természetesen minden ottlévőbél jobb volt. Na jó, ez azért nem igaz, mert a polc tetején volt egy K 701 is, dupla-tripla-golyóálló-kevlár-acél dobozban, 95-ért :D

    Recon:

    Megkukkantottam, annyira nem tetszetős, mert ha 15, akkor már inkább CAL, de mondom, nyitott vagyok mindenre, ezzel most nem leírtam :) Köszönöm természetesen.

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Aktív témák