Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz kutkut #11793 üzenetére

    Orvosság: venni egy egeret. :)

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz zone #11808 üzenetére

    Aha, (például) erre. IBM SK-8820. Ugyanilyenem van. Kiváló darab.
    Lehet, csak ki kéne tisztítani. :)

    stefyY: "Lehet, hogy ebből MX518+SS Qck pad lesz..."

    Az jó lesz. QcK-ból szeintem Mass-t vagy Heavy-t vegyél.

    Cucuska2: Ahogy kend mondja.

    hoffman_: Ez egy értelmes beruházás volt. :C

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz hoffman_ #11816 üzenetére

    Inkább vegyél gyógyszertárban 90+ %-os alkoholt.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz F34R #11827 üzenetére

    Alkarom az asztalon (padon pihen) és csuklóból.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz _ak_ #11840 üzenetére

    Böngészni, irodára biztosan kényelmes megoldás. Játszani nem. De gondolom, nem is azért vetted.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz FireKeeper #11843 üzenetére

    Diamondback 3G. Kérdés nélkül, azonnal, 100x inkább. :)

    Én az enyémet előreutalással vettem, postán keresztül. Előtte leinformáltam az eladót és annyi.

    Amire figyelj még: ha esetleg a bal vagy a jobb klikk hangos, nyikorgó hangot ad ki, nem kell kétségbeesni, ez szériahiba (persze olyan darabok is előfordulnak, amik nem produkálják a jelenséget hosszabb idő után sem). Baja nincs tőle, csak hangja van. Az egér szétkapásával ~10 perc alatt orvosolható.
    A vezetéket is nézd meg rendesen, mivel a ridegebb fajta, és könnyebben törik, mint a régi MX-ek "gumiszerű" kábele, vagy a sodronyozott darabok. Ha megvetted, akkor majd mindenképpen ragaszd fel, vagy rögzítsd valahogyan (amúgy ez bármilyen vezetékes egér esetében erősen javallott, több szempontból is).
    Ha netalántán az oldalán lévő gumicsík kicsit meg van sárgulva, az sem komoly probléma; csak esztétikai jellegű a dolog, és nem is kell hozzá NAGYON SOK használat, hogy megkezdődjön a folyamat.

    Ha kipróbálod, akkor a v1.01 driver-t mindenképp szedd le és állítgasd be (meg az acceleration-t kapcsold ki).
    800 dpi-n szerintem meggyőzőbb és a LOD-ja is valamivel kisebb úgy.

    A lapin csak elmegy egy CS 1.6, legalább fix 60 fps-vel. Abban remekül tudod tesztelni. Vedd lejjebb a szenzit és cibáld tartósan. Persze nem árt, ha valami normálisabb alátéten teszed mindezt.

    _ak_: Engem akkor is 1 perc alatt hordágyra fektet az olyan, ha a kompetisön is vackokat toládozik. :DDD Egyszerűen nem tudok vele úgy játszódni, ahogy szoktam (fizikai képtelenség), olyankor meg megy az ideggörcs. :DDD

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz hoffman_ #11853 üzenetére

    Csak a gyorsítást nem tudja kikapcsolni, meg az X, Y-tengely érzékenységét állítani. Ahogy a gombokat sem tudja nélküle programozni. Meg nem tud dpi-t váltani (800-ra). Kell az a driver, hogy normálisan használhassa. ;)

    (A Control Panel-ben található Win-senshez nem nyúlunk, játékban meg konzol és *.cfg, nem csúszka. :P :)) )

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz hoffman_ #11855 üzenetére

    X-Y tengely beállítása nagyon jól jöhet, mert az félig-meddig független a Master Windows Control-tól.
    Mondjuk (értelmesebb) játékban lehet pluszba állítani \m_pitch és \m_yaw változókkal (a default a 0.022, \m_pitch a vertikális tengely, \m_yaw a horizontális), mindenesetre hasznos opció a driver-ben.

    A gombok programozhatóságát illetően: mi van akkor, ha olyan elvetmült, mint én, és az összes pluszgombot kikapcsolja? :) (Ami DB (3G) esetében amúgy is jó lehet, mert viszonylag könnyű véletlenül megnyomni az oldalsó gombokat a fogás miatt.)

    A Windows-os egérgyorsítás kikapcsolása megint csak fontos tényező; a driver miatt nem kell szöszmötölni usbfix-vel - tekintve, hogy ha a Control Panel-ben a "rámutatás pontosságának javítását" kikapcsoljuk, akkor csak 1-re vesszük le a Windows-os egérgyorsítást, nem 0-ra.
    Ha játékban akarunk accel-t (pl. CoD 4 Promod-ban meg Quake Live-ban én is használok - sajnos CS 1.6 nem támogatja), akkor konzolból egyszerűen be tudjuk állítani (általában \cl_mouseaccel cvar-val; tetszőleges változóval).

    "Az, hogy nem tud dpi-t váltani, már nagyobb gombóc, amit le kell nyelni"

    Én nem tudnám lenyelni, hogy nem tudok 800 dpi-n létezni. :)
    A pro-k nagy része sem véletlenül nem nagyon használja az egerét 1000 dpi fölött (mondjuk nem mintha ez lenne az ok az általam favorizált beállításokhoz; egyszerűen én is csak így szeretem); nagy általánosságban jobb a szenzor perfect control-ja. A Diamondback 3G esetében pedig valamivel kisebb a LOD - ami igaz, hogy személyi preferencia kérdése, de szerintem jobb, ha ez minél alacsonyabb - elvégre nem feltétlenül akarjuk, hogy az egér emelésekor még pluszba mozdulhasson a pointer).

    "A Control Panel-ben található Win-senshez nem nyúlunk

    Ó, dehogynem Nekem az a "dpi állító csúszka "

    Nem célszerű. Maximum olyan egér esetén, amihez fölösleges (vagy egyenesen hátrányos) a driver fennléte. Akkor is csak lefelé (<6).
    6 fölött egyre pontatlanabbá válik a pointer mozgatása és pixeleket téved (egértől függetlenül) - ami adott esetben "életet és halált" jelent (meg különben is idegesítő). :)

    -------------------------------------

    FireKeeper: A jó egérbeállítás az élvezetes játék és a fejlődés egyik alappillére (a fix 60 - 76 - 100 - 120 / 125 fps mellett - játéka válogatja). Amúgy szívesen.
    Ha korrekt az a DB 3G, akkor ugorj bele bátran, mert nem fogsz csalódni.
    Padod nem tudom, hogy van-e, mindenesetre az is egy fontos tényező; egy jó pad mindig SOKKAL jobb, mint egy asztallap, vagy valami párszáz forintos szövetdarab. Precízebb rajta az egér, a glide az alján kevésbé kopik, jobb érzetet ad használat közben, megfelelő vastagság esetén pedig kényelmesebb is. Meg persze esztétikusabb is, de ez már csak plusz pirospont. Árban sem kell az egekig menni, 3-5k között már nagyon is tisztességes darabokat lehet vásárolni, amik tartósak is.
    Szerencsére a DB 3G alján már kiváló minőségű glide is van alapból, ezért jódarabig nem kell költeni hyperglide-ra vagy skatez-re - a megfelelő csúszást elérendő.

    -------------------------------------

    zone: Lecsekkolhatnád talán a SteelSeries Ikari Optical-t. Annyi a lényegbeli különbség az elvárásaidhoz képest, hogy sokkal különb, mint egy G5. :)

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz frango13 #11859 üzenetére

    Akkor furán fogod, mert a BUTTON 4-et szerintem kifejezetten könnyű véletlenül megnyomni (de az igaz, hogy eléggé beleolvad a formába).
    Driver-t lehet törölni és megmarad a beállítás. De kérdés, hogy minek törölnéd le? Elfér az ott tray-en.

    FireKeeper: A QcK jó pad. Én a vastagabbakat szeretem; kényelmesebbek, meg még tartósabbak.

    MX 518 vs. DB 3G: A szenzora valamivel jobb a DB-nek és a prediction is talán valamivel enyhébb. A driver-e is használhatóbb. Ritkább is jóval (kis ereklye :) ). A gumiszerű borítása kevésbé csúszik, az alján a glide jobb minőségű. Ezen felül csak a fogás a kérdés - azt vedd, amelyik neked kényelmesebb.

    zone: Csak azt írtad, hogy jobbra legyen szélesebb. :)
    Mert 4-5k-val drágább a Laser, ennek ellenére (igazából ez nem meglepő) az Optical a nyerő. Végülis azt veszed, amelyik tetszik; még a Laser is jobb, mint a G5.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz reset #11861 üzenetére

    (kicsúsztam a módosítási időből)

    Szerintem inkább fingertip-vel fogod akkor.

    Roccat felejtős.

    Amiket nézzél meg:
    -----------------------------
    Razer Diamondback / Diamondback 3G
    Razer Krait
    Razer Salmosa
    Razer Abyssus

    Bár ez utóbbi hármon nincsenek pluszgombok, de valamit valamiért. A kisebb méretű (és ) claw-os / fingertip-es egerekre nem nagyon dívik extra gombokat pakolni (mondjuk nekem nem hiányoznak, mert úgyis csak kikapcsolom őket :) )..

    Esetleg, ha találsz, akkor egy Microsoft Intellimouse 1.1a is bejöhet a képbe;azon van +2 gomb, 1-1 a két oldalon.

    Ha nagyon ragaszkodsz a gombokhoz, akkor Diamondback (3G). Ill. mostanában e-bay-en látni vattaúj Logi MX 310-eket Kínából / Koreából. Postával kerülnek 6-7k-ba.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz gYaLo #11867 üzenetére

    Az. Ha max. 3 ezer Ft-ba kerülne, akkor talán még lenne értelme foglalkozni vele.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz superecneB #11874 üzenetére

    Ezt ennyire kategórikusan nem jelenteném ki.
    Attól függ, hogy hogyan fogja.
    Egy DB 3G röhögve megér 6k-t, ha hibátlan, zsírpatent állapotban van (pláne, ha még doboz, meg miegymás is van hozzá).

    gYaLo: F34R nagyvonalakban körülírta. :) Azzal a különbséggel, hogy A4Tech árban a használt ajánlottak a best buy. :D

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz superecneB #11880 üzenetére

    A kényelem teljesen szubjektív, nem? :U A DB könnyebb is (fürgébb), jobb a borítása, jobbak a talpai és a görgője, a drivere meg sokkal jobb. Meg kis ereklye. :)
    De azt veszi, amelyiket akarja. Átfogalmazom; azt vegye, amelyik neki kényelmesebb és jobban passzol a játékstílusához - ártól függetlenül.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz eastsider #11884 üzenetére

    Szerintem próbálj meg szikével finoman alányúlni.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Egon #11893 üzenetére

    :DDD

    FireKeeper: Mondjuk eladás előtt illett volna szépen ki / letakarítania (pláne, ha dobozosan árulja).. Vannak ignoráns / igénytelen emberek.. Mindegy, a lényeg, hogy megvan és egyben van. :D

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Egon #11925 üzenetére

    Lezárod, csak nem teljesen jó konzekvenciákkal.

    1. "Komoly" játékra (értem ezalatt a valós időben történő dolgokat -FPS, RTS-) egy bizonyos szint után (ami nem a fizetett pro kategória) már valóban alkalmatlan az összes wireless egér (MMORPG, RPG, TPS-re jó lehet, de ezzel a sor bezárult).
    Ha meg valaki nincs olyan szinten, vesz egy ilyen majd 20k-s "csodát" (önmagában már ez az ár is nevetséges), és majd amikor lesz, akkor tépi a haját, hogy miért ebbe ölte a pénzét, mert késik ez a vacak.
    Az input lag érezhető (persze ehhez nem árt egy viszonylag ép idegrendszer, és azt tudni, hogy mit kell észrevenni - tehát egy kis tapasztalat. Előny az is, ha nem egy 1000 Ft-os Genius-hoz hasonlítgatjuk, meg nem Heroes 3-ban cibáljuk.). Ahogy a 125 és 500 Hz között különbség is (~lsd- előző pont).

    2. A monitor is számít frissítés szempontjából (mert ha megy azon a frissítésen, ami a belőtt fps-érték, akkor valamivel "kisimul" a mozgókép, szebb lesz a "folyás").
    Az, hogy mi hány fps, a körökre osztott stratégiában nyilván majdnem tökmindegy, FPS-ben (és RTS-ben, bár ott elég lehet a konstans 30 fps is, ha nem droppol alá) nem az.

    DE! ha nem tudja a 100 (vagy több) Hz-et, akkor is érezhető a különbség a fix 100 és a kevesebb FPS között, a játék engine-je miatt (Wolf emlékeim szerint speciel TF2-zik, ahová kell az a 100 fps). Esetében 100 alatt nem mindig oda megy a golyó, ahová kell(ene), és a fizika egyéb aspektusai sem működnek optimálisan - pl. ugrások (ahogy CoD-okhoz is kell a minimum 76 (de inkább 125, 250), CS 1.6-hoz a 60 (de 100-zal sokkal jobb lőni) vagy Quake-ekhez a 120 / 125). Ez nem placebo, nem hallucináció, ez egy tény.
    Ezt lehet, hogy olyan emberek, akik sok-sok éve játszanak FPS-ekkel, nagyon is észreveszik, míg te, aki Civilization-özöl, nem. :U
    Ezt vagy elfogadod vagy nem; az igazságon ez mit sem fog változtatni.

    Én szeretem azt, hogy ha éppen veszítek, akkor az az én hibám (mint user), nem pedig a kurzormozgató hadware-é (egér (és pad)) vagy a frame-droppé, microlaggoké (vagy az ideálisnál kevesebb fps-é). Aki sokat FPS-ezett már, az pontosan tudja, hogy mennyire idegtépő dolgok ezek.

    Összegezve: aki RTS-sel, FPS-sel is játszik, szeretne is még, és már van egy kis skill-je (vagy szeretné, hogy legyen, és akkor majd ne az egér legyen a szűk keresztmetszet), akkor az ne vegyen wireless egeret.
    Mindenki másnak jó lehet.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Egon #11929 üzenetére

    Ha a képhiba alatt a "röcögösen" (de nem laggolva) fordul a kamera (pontosabban az objektek élei "röcögnek" fordulás közben), akkor igen. Más jellegű "képhibákkal" még nem találkoztam 15 év alatt (hacsak nem éppen meghalt a VGA :DDD).

    De az engine miatt fontosak azok az fps-értékek, mert különben NEM MINDIG ODA MEGY AZ A NYOMOTT GOLYÓ, AHOVÁ CÉLZOK, MEG NEM TUDOK AKKORÁT UGRANI (hanyadjára is írom ezt le?). Úgy látszik, ezt nem akarod megérteni. Vagy érted, csak figyelmen kívül hagyod.

    "nem véletlenül találták ki a V-Sync-et, és Carmack bátyó sem véletlenül találta ki a fix 60 fps-t a Rage esetében (persze egyéb okok is közrejátszottak)."

    Így van. Mert konzolra is fejlesztve volt. Másrészt a Rage nem egy "komoly" (versenyszerűen is játszott) FPS. ;)

    Most jön a lényeg, olvasd is el :):
    ------------------------------------------------
    Ha már Carmack-nál tartunk (ez csak egy példa lesz); vajon miért úgy írta meg pl. az idTech 3 engine-t (Q3A motor, ami pl. a jóval későbbi CoD 4 engine-jének (IW 3.0) az alapjait is képezi), hogy fix 120 / 125 fps-en lesz akkor a strafe jump, amekkorának lennie kell? Meg akkor működik rendesen a circle strafe, airstrafe, overbounce? No offense, de egyáltalán tudod, mik ezek?
    Vagy miért van az, hogy pl. CS 1.6-ban (módosított idTech 2 engine) 60 fps-sel máshogy szórnak a fegyverek, mint 100-zal?
    Akik érdemben (és LAN-okon, neten) tolják a belső nézetes akciót (és nem a gagyi konzolátiratokról beszélek vagy a public átlagszínvonalról), soha nem használnak Vsync-et. Pontosan azért, mert lekorlátoz 60 fps-re. ;)

    "másrészt külön tetszik, ahogy a te szádból degradálónak hangzik, ha valaki esetleg olyan játékkal nyomul, ami 80 IQ-nál többet feltételez... "

    A szavak kiforgatása, lényeges sorok átugrása és cinikusnak szánt (de csak szánt) megjegyzéseid meg nekem tetszenek.
    Ha pedig tényleg "értenél" FPS-ekhez, akkor tudnád, hogy mennyire taktikusak és észjátékok is (persze, amikor te játszod őket, lehet, hogy nem azok, hanem csak piff-puff-hörr-hörr). :U

    Mellesleg sokat bütyköltem TPS-ekkel (Heroes-ok, Age of Wonders-ek, Panzer General, Civ4, Fallout Tactics leginkább) és RTS-ekkel is (AoEII - Starcraft-tal meg War3 TFT-vel még manapság is néha pörög egy-egy battle.net vagy LAN), sőt, 5 éves korom óta még a sakkot is nagyon szeretem. ;)

    "A végső konklúziónk hellyel-közzel nagyjából-egészéből megegyezik (fogjuk rá)"

    Hellyel-közzel.

    "Mindenesetre ez a konklúziód érzésem szerint már nem egészen ugyanaz, mint ami a nyitó hozzászólásban szerepel."

    De, pontosan ugyanaz. Mindig is ez volt. >>Érdemi<< FPS-re, RTS-re wireless bukó. Másra jó lehet. Grafikai munkához Wacom.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Egon #11932 üzenetére

    link: Soha életemben nem láttam még ilyet, 16 év alatt, sok-sokezer játékórával, 20+ konfigon, legalább ugyanennyi monitorral. Ettől még előfordulhat. Kivétel erősíti a szabályt.

    Idézek tőled:

    "ahogy a te szádból degradálónak hangzik, ha valaki esetleg olyan játékkal nyomul, ami 80 IQ-nál többet feltételez..."

    "Talán csak annyit, hogy a Fallout Tactics sokkal inkább hibrid rendszerű, mint körökre osztott - de egy ekkora fps huszártól már az is szép, hogy egyáltalán elindít ilyesmit, nem várható el, hogy fel is ismerje... "

    Azta'! Én azt hittem, hogy repülőgépszimulátor. :DDD De hát mindig tanul újat az ember. Végülis csak ~2000 órám van Fallout-okban, meg úgy ~800 Tactics-ban (összesített TPS-ekben meg jóval több, merthogy én is szeretem a műfajt ;)). (Azért azt a kis titkot elárulom, hogy az általános netes FT-szabályok szerint 2000 pontos meccseket játszanak, körökre osztott harccal.)

    Azt hiszem, ennél jobban nem személyeskedtem én sem (nem, igazából ennyire sem). :U
    Inkább azért nem reagálsz, mert érdemi vitát a leírtakkal nem tudnál folytatni, tekintve, hogy tények, egy részükről meg szerintem (engine-ek és optimális használatuk, *.cfg-írás rejtelmei, kompetitív FPS-gaming, úgy általában) gőzöd nincs - vagy úgy gondolod, hogy van. Ez sem személyeskedés, csupán ténymegállapítás (a leírtakat alapul véve).

    "(élőben lehet hogy rég felrúgtalak volna)"

    Ha nincs igazad, verekszel? Egy körökre osztott stratégiákat favorizáló valakitől mást várna az ember. :U
    Akárhogyis, ez a kijelentés csak téged minősít.

    ----------------------------------------

    frango13: Na, elkészült? :C Mennyire volt küzdetős az átforrasztgatás? Egy-két képet feldobhatnál róla.

    bAtt001: Esetleg egy Logitech Wireless Mouse M235? 5k körül van, 1 elemes, 2.4 GHz-es és nanovevős. Vagy Logitech Wireless Mouse M185? Ez olcsóbb valamivel, de ugyanúgy 2.4 GHz/1 elem/nanovevő.
    Microsoft-fronton Wireless Mobile Mouse 4000, az is olyan 5-6k. Szintén 2.4 GHz/nano, viszont BlueTrack-es. Olcsóbban a Wireless Mobile Mouse 3500. Szerintem első körben ezeket nézegesd meg.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz nyunyu #11939 üzenetére

    "Kivancsi lettem volna ra, hogy a kekfogu MX Revoval mekkora hatranyban lettem volna a tagbaszakadt kollega gamer Gigabytejahoz kepest."

    Szerintem semekkorában. :DDD Én is inkább az MX Revo-val lőnék, mint gémerGagyibájttal (már csak a fogása miatt is, mert az bejövős - kár, hogy nincs belőle vezetékes verzió, ADNS-S3080, netán E-s szenzorral). :)
    Mondjuk formára, amit talán eddig a legkényelmesebbnek éreztem, az a megboldogult MX1000 volt, de sajnos az ominózus formán kívül nem igazán voltak erősségei (wless, kezdetleges lézerszenzor). :(

    "Amikor 8-9 eve utoljara voltam valami Guru jellegu taborban, egyedul nekem volt wireless egerem a szobankban, mindenki mas drotossal tolta, megsem en voltam az utolso CSben."

    Egy jó egértől még nem lesz skill-esebb az ember, csak sokkal könnyebben hozhatja a maximumot. :)

    MX 700-at nem kell bemutatni. Volt egy időben olyanom és horribilis késése volt. Heroes-ozni, Baldur's Gate-ezni tök jó volt, de Q3-ban 5 másodperc alatt eltemettem (elég volt párszor a szokásos tempóban körbefordulni hozzá). :)
    Az igaz, hogy azóta fejlődött a wireless technológia és már jóval kevesebb az input lag-juk az újaknak - ezt nem is vitatom -, de még így is sok ahhoz, hogy "komolyan" lehessen lőni velük.
    A G700 elég modernnek számít ezügyben? :) Az volt az utolsó wireless, amit próbáltam. Nagy, nehéz, késik. Persze közel nem annyira, mint mondjuk az említett MX700, de érezhetően késik egy jó kábeleshez viszonyítva. Ráadásul még baromi drága is, bár ez csak "hab a tortán". Nem az ára miatt nem használnám.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Egon #11946 üzenetére

    :C

    Nem mondok erre semmit, mert nem akarok permabant. ^^ A magánéletemhez meg semmi közöd.

    Tothgera30: Jogos, jogos, de privátban nem tudja. Le van tiltva, szóval csak a topikban tud flame-elni. :DDD

    nyunyu: "Mondjuk a hasznalhatatlan UIjat tervezot agyonvernem egy ikszboksz kontrollerrel, aztan a zsinorjanal fogva fellogatnam, hogy szaradna le a keze.
    Akkor talan rajonne, hogy PCn nem az a default beviteli eszkoz.
    "

    :DDD

    Mindig is a fényceruza volt. : D

    frango13: Uhh, akkor azért volt vele küzdés rendesen. Csak azért kérdeztem, mert nemrégiben gondoltam arra, hogy vennék valami szép állapotú "sima" Diamondback-et és a LED-jeit kicserélném valami szép lilára (esetleg valami vad rózsaszínesre :DDD). Annak még az egész háza áttetsző volt, szerintem baromi jól nézne ki. Küzdelmeidet olvasva viszont lehet, hogy egy kicsit még halogatom a dolgot. :)

    bAtt001: Szívesen. Aztán majd megoszthatod velünk, hogy bevált-e a célra a kiválasztott darab.
    Amúgy ha esetleg mégis beleférhetne valamilyen vezetékes, akkor csekkold le a Razer Salmosa Pro-gaming Edition-t (Asia Edition-nek is szokták hívni, mert a Razer kifejezetten a keleti piacra szánta).
    Nagyon picike (95.9mm (length) x 54.4mm (W) x 33.3mm (H)), kiskezű embereknek vagy laptop mellé ideális lehet, vékonyka vezeték és valami ~40g az egész - a szenzora is az a bizonyos Avago ADNS-S3668 (Razer 3G infra) - szóval a "teljesítményére" sem lehet panasz.
    A kábelt összekötöd így,

    és akkor nem kell igazgatni se, ha lapival használod.

    E-bay-en párezer forint (postával ~5k), de a múltkor láttam itt aprón is egyet 3,5k-ért.
    Csak egy tipp volt még.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz frango13 #11954 üzenetére

    Hát, a forrasztópáka nem éppen nagy barátom. :/
    Mondom, képeket majd nyomass fel. VIlágosban meg sötétben készülteket is. :))

    Szerintem hagyd azt az MX-et eredetibe. I think jópofa az a hologramos, szürke "battered look". Ha meg mindenáron moddolni akarod, akkor valami csecse airbrush-t rá.

    zozz12: Inkább az ajánlott listából nézelődnék FPS-hez. Asus-ból meg VGA és csúcskategóriás lap. :)

    F34R: A LED színe tökmindegy, csak megvilágítja a felületet.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz zozz12 #11964 üzenetére

    Aprón, e-bay-en, amazon-on. Esetleg érdemes lehet pár boltot felhívni akkor is, ha nem szerepel a listájukban. Hátha tudnak valahonnan hozni.
    Meg most Tothgera30 -nak is van egy nagyon szép állapotú eladó darabja, kék LED-moddal.

    cellpeti: Mint mondjuk QPAD-on vagy SS S&S-en hyperglide-val? Nem valószínű. :)

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz frango13 #11967 üzenetére

    Szép lett. Az oldala jóval erősebben világít, mint alapból.

    Tothgera30: :D

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz cellpeti #11985 üzenetére

    1. Az nem QPAD v. SS S&S. :)
    2. Hyperglide van az egér talpán? Mert az alap tappancsok nem csúsznak olyan jól...

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz cellpeti #11991 üzenetére

    Azok jó cuccok. Mondjuk a CT. Ahhoz kapsz QGlidz-et is (igaz, nem hyperglide, de az egyik - ha nem a - legjobb skatez).

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz jaffa 2843 #11994 üzenetére

    Mivel Magma, ezért sima Diamondback.

    deadelon: Ikariban A3060 van. Amúgy ha ugyanaz lenne benne, attól még a firmware lehet más.

    kukamatyi: Ha minden korrektes, akkor best buy.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Végzet #12004 üzenetére

    DeathAdder v2 (vagy Abyssus, ha kisebb kell). Egyértelműen.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Végzet #12014 üzenetére

    Mert a DAv2-ben a jól bevált Avago ADNS-S3888 IR LED szenzor van. Már ez is túl van a "kifinomult technológia" fogalmán.

    Meg minek vennél 25+ k-ért egeret (amennyiért már veszel zsír egeret + padot + fülest, újonan)? Ez az összeg egy egérért önmagában ijesztő és vicces is egyben.
    Wireless real-time játékok nagy részére (FPS, RTS) nem jó választás, ha meg rádugod a kábelt, értelmesebb venni egy alapból vezetékest, ami fele annyiba kerül, de még jobb is.
    Ha tenyeres Razer, akkor én tuti DA-t vennék (ill. bármelyiket, amelyikben 3G / 3.5G infra van és vezetékes). (Ha meg néha akarsz fotelből egerészni, veszel mellé egy nanovevős Logitech-et 4-5 ropiért - még így is ~10k-val beljebb vagy, meg van egy vésztartalékod pluszba.)

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz FireKeeper #12017 üzenetére

    Nem jobb, mint a Diamondback-ed, csak a fogása más.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz FireKeeper #12019 üzenetére

    Miért? Ott is lehet egy kis holtjátéka a gomboknak.
    Amúgy ennél nagyobb bajom soha ne legyen egy egérrel. :)

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Butcher-HUN #12034 üzenetére

    X3: Nagyobb rántásokat nem szereti. Ha játszani kell, ennyiért inkább használtan néznék valamit (az első hsz. alapján). Szépeket ki lehet fogni.

    Snipa: Én nem adnék ki érte ennyit. 6 ropiért újonan Logitech G1 v. MX 310 v. Razer Salmosa e-bay-ről, vagy használtan valamit (szintén első hsz. alapján).

    hoffman_: Itt a Windows 7 driver. :U

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz kukamatyi #12036 üzenetére

    Attól függ, hogyan fogod az egeret. Ha claw / fingertip grip, akkor simán jó 5 ropiért az Abyssus. Ha tenyeresen, akkor DA-val jobban jársz. Ha DA v1-et veszel, arra figyelj, hogy az 1.40-es Firmware legyen rajta.

    Néhány jó pad:
    ----------------------
    QPAD CT
    QPAD XL
    Everglide Titan
    Razer Mantis
    Puretrak Talent
    Allsop Raindrop
    -ok
    Razer Goliathus
    SteelSeries QcK
    (inkább a Mass és Heavy)

    nem szövet/hybrid:
    ---------------------------
    fUnc 1030 v. 1030 Archetype
    fUnc F-series
    X-Ray Thunder 8 v. 9
    SteelSeries S&S
    Razer eXactMat
    Icemat 2.0
    SteelSeries Experience I-2
    (ez gyakorlatilag egy Icemat 2.0)

    hoffman_: Akkor a géppel valami nagyon nincs rendben, mert működnie kellene rendesen. Kb. 60%-os "performance"-val használod az egeredet. A Win-csúszka állítás felfelé nem jó a pixeltévedések miatt, a Windows-os egérgyorsítás meg halál. Lehet, hogy egy Win-reinstall megoldaná.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz nyunyu #12055 üzenetére

    "Gagyi egerek eseten."

    Pl. MS 3.0-át vagy DB 3G-t nem nevezném gagyinak.

    "Itthon sosem volt gond a koppig felhuzott Win sebesseggel, pedig gyakorlatilag az osszes egeremet igy hasznaltam az elmult 10 evben."

    OMG.

    Gabesz128: Ha nem csináltál ilyet, akkor szerintem ne a G500-on gyakorlj (mégis pénzt fizettél érte). 3 éves Logitech gari? Szokták cserélni.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz superecneB #12062 üzenetére

    3/11-en. Lefelé nincs gond.

    1-2 pixel adott esetben egy headshot vagy PS-ban maszkolás, kiválasztás elvétése.
    640-be, 800-ba játszom - CS-sek, Quake-esek 90 %-a is. Másba se szoktak nagyon 1024 vagy 1366 / 1400 felé menni.
    A 11/11 az OMG - ettől még használhatja úgy.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz cellpeti #12067 üzenetére

    Nem konzolfps-ekre gondoltam.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz cellpeti #12074 üzenetére

    Mióta nem lehet vele normálisan lőni. Eszméletlen bobbing, egér-problémák, tudtommal nincs *.cfg se (én legalábbis nem találtam). Komolytalan.
    Attól még néha lehet fun.

    Ez egy gyűjtőfogalom. A manapság megjelenő FPS-ek szinte mind ilyenek - sajnos.

    superecneB: De nem skippel pixeleket.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz cellpeti #12078 üzenetére

    Ennek mi köze ahhoz, hogy maga az engine komolytalan? Attól, hogy ha sokan vagytok és lehet fun a járművek miatt (ami tényleg fless BF-vonás, meg ad egy war-feelinget), vagy éppen 100-8-as statot szedsz össze, még nem jelenti azt, hogy jó vele lőni. Szerintem nem jól érted, amit írtam.

    frango13: Meg sem próbáltam. :) Sajnos az útóbbi években az FPS-ipar nem túl szívderítő irányt vett (leginkább az X360 és PS3 megjelenése óta).

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz frango13 #12081 üzenetére

    A konzol király dolog. Csak ahogy te is mondtad, nem FPS-re. Én is NES-vel kezdtem anno.
    Az újkoriak közül pl. azon vannak a legjobb japán RPG-k és beat'em up-ok (PS3), szóval valamikor valahogy kénytelen leszek szerezni egyet. :D

    Áh, a Quake-et nem lehet megunni. Nekem 8 év alatt sem sikerült. :DD

    Az utolsó, még komolyan vehető FPS a CoD 4 Promod volt. Azóta pedig eltelt egy kis idő. :(

    Ja, egy új Diamondback 3.5G-t mondjuk. Vagy egy Krait 3.5G-t. :D

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz frango13 #12083 üzenetére

    Nem szabad rációt várni. Inkább a régebbi modellekből jól felstócolni otthon.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz MarioAna #12095 üzenetére

    Akkor nagy pad kell. Ami mindig jó. ^^

    Puretrak Talent
    Everglide Titan MonsterMat
    SteelSeries QcK Heavy
    (esetleg QcK+, de én a Heavy-t venném)
    QPAD CT Large
    Razer Mantis Speed
    Razer Goliathus Alpha Speed
    Allsop Raindrop Gigapad XL
    Corepad C1
    large

    Ezek zsír padok.

    (Amúgy ez a másik topikba való.)

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz jaffa 2843 #12101 üzenetére

    Nekem a kedvencem, amikor beállnak PONT mögéd, és szétblockolnak. Vagy amikor a Janija bevarázsolja a flasht eléd. Az is klasszikus. :C Meg olyan helyekre dobják a füstöt, hogy öröm nézni. És fut mögötted, amikor lopakodnál. Legalább mindig lenne kedves előre befordulni a kanyarokba. :D

    frango13: Ezt még nézni is idegesítő volt. :DDD
    Ez egy picit kellemesebb a szemnek. :)

    MarioAna: Esetleg 2 ropiért SS SteelGrip. Azzal nem csúszik, teszi a dógát' - és azon az 1.1-en jól is néz ki. Hypeglide van rajta? Ha nincs, 2k. Az is csodákat tesz vele Ez valamivel olcsóbb alternatíva. :)

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz cellpeti #12122 üzenetére

    Mindent be lehet szerezni. Amit meg csak küldöldről / e-bay -ről, ott az ár sem vészes, még postával sem. Azt kérdezted, hogy melyik nagyméretű padokat ajánlom. Ezeket.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz DanielAba #12132 üzenetére

    "Max ár: 35000 Ft ( kb. 20000 Ft egér + kb. 15000 Ft egérpad )"

    Jesszus. Ebbe már benne van a jó füles meg + 40 GB SSD is. :)

    Egérnek egy MX 518 vagy G400. A formát szerintem megszoktad már, az szenzoruk jó és nem lézeres. Jobbak, mint a G500.
    Ez 8-10k.

    Pad:
    ------
    Új S&S, fUnc 1030, fUnc F-Series.
    Szövetekből QPAD CT, Razer Goliathus Speed, SS QcK Mass / Heavy.
    Ha rendelsz netről is, akkor Puretrak Talent, Everglide Titan mondjuk.

    Ha mindenáron műanyag, akkor Func F-Series F30R-17 XL.

    Így megvagy ~12-13k-ból.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz frango13 #12144 üzenetére

    Superlux HD 681B. 8k. Ennél olcsóbbat nem érdemes venni, árkategóriájánál amúgy is sokkal jobbat szól, nemcsak játékhoz, de zenéhez, filmhez is korrektes. Főleg ennyiért.
    Mikrofonnak egy hama CS-463. Kajakra. Van vagy ~400 Ft, de 5 m-ről is veszi a hangot rendesen.

    Ez amúgy eléggé másik topikba való.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz kukamatyi #12149 üzenetére

    Ahogy is mondta; pad jöhet, egér maradjon.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Axel pRo #12155 üzenetére

    1. hsz. teljesen naprakész. Csak a G400 nincs benne. Hamarosan frissítve lesz, meg lesz egy részletesebb szenzor-ajánló, ill. egy-két új fogalom.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz nyunyu #12160 üzenetére

    A G500 madzagos... és súlyok nélkül is nehéz.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    3 gomb + görgő mindenre elég. : )

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz MarioAna #12210 üzenetére

    "én pl cs-ben awp lövés után a bal oldalsó gombbal váltok késre, meg vissza."

    Én X-szel. E a pityu, F a pusak.

    "Meg böngészés közben is az oldalsó gomb a vissza"

    Kibirom nélküle. Néha kattintok v. nyomok egy backspace-t. Amúgy is egyszerre 30 fül van megnyitva, előfordul, hogy megy még egy FF is 4-5 füllel. Leginkább csak frissíteni kell. : D

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz vlevi #12224 üzenetére

    ""talán ugorhatunk is a következő jelöltre. Azonkívül 17k. Épelméjű ember ennyit nem ad egy egérért."
    Dehogynem. Nekik van ez a topic
    ".

    Nem. A legdrágább ajánlott all-around egér a DA v2, 13-14k-ért. Árban minden más ezalatt van (a legtöbb nem is kevéssel).

    kicsee: Wacom Bamboo Touch / Pen&Touch.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák