Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz BigBear #5972 üzenetére

    "A 4165-öst is sokat használtam, eleinte szintén kb 1000 lemez hetente"

    idézted is :) Ebből neked az jön le hogy összesen? Csak mert a magyar nyelvtan szerint ez ezzel az íróval történt... (emellett hacsak nem a kínai piacra másolta a játékokat meg a filmeket, kizárt hogy ennyit termeljen hetente akármennyi íróval is)

    Én anno még a 110-es Pio korszakomban olvastam nem kis emberektől, hogy általában a meghajtókat 1000-1500 írásra tervezik, míg a NEC, Pioneer, Plextor ennek kb. a dupláját kapja élettartamban. Nem én találtam ki, és örülnék ha tudnék is idézni, de sajnos ez már csak az emlékezetemben él szerintem :)

    Az nem mondtam hogy azt írtad az LG a legjobb. Egyébként mondjuk nehezen hiszem el a H6 szériát, de mivel még PPéter is azt írta, biztos van benne valami. Azonban az előtte lévő szériákból az ismerősök gépeiben túl sok halt el ahhoz, hogy bármikor is megbízzak bennük - a tesztelt minőségi értékeket nem is említve - amiket megint nem én csináltam.

    Amúgy érdekes mód a Logitech cuccokkal, amik ugye min 5év vagy élettartamgarira mennek, (nem a legolcsóbbakkal, sokkal inkább a legdrágábbakkal) én is sokszor szívtam, holott érdekes mód másnál majdnem mindenkinél a legmegbízhatóbb egér-billentyűzet márka.

    [ Szerkesztve ]

  • Blaze71

    őstag

    válasz BigBear #5972 üzenetére

    Én marha, meg pont eladtam egy gépben egy H62-t, mert nem volt otthon más fekete író éppen. Na, mindegy... :D Egy biztos, az LG írók tutira a megbízható kategóriába tartoznak. Egyébként ez igaz az olvasókra is, mert van egy 8161-es olvasóm, ami már 4 éve olvas. Igaz tetü lassan, de amit már azzal sem lehet olvasni, azt már nem is érdemes mással próbálni. :D

    DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

  • Blaze71

    őstag

    válasz BigBear #5972 üzenetére

    Én marha, meg pont eladtam egy gépben egy H62-t, mert nem volt otthon más fekete író éppen. Na, mindegy... :D Egy biztos, az LG írók tutira a megbízható kategóriába tartoznak. Egyébként ez igaz az olvasókra is, mert van egy 8161-es olvasóm, ami már 4 éve olvas. Igaz tetü lassan, de amit már azzal sem lehet olvasni, azt már nem is érdemes mással próbálni. :D

    Bocs, ez véletlenül kétszer ment...

    [ Szerkesztve ]

    DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

Új hozzászólás Aktív témák