Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    válasz Christofia #18100 üzenetére

    Szerintem inkább utóbbi. Régebbi modell drágább áron a LS miatt. Mikor én vettem a 224BB-t karácsony előtt azt mondta az eladó, hogy a lightscribe amilyen gyorsan jött, olyan gyorsant ment is. Nekem volt anno egy 223L-les samu lightscribe-os íróm. Hamar bekakkantott, de amúgy jó író volt, szerettem. Még most is gondolkodom egyébként egy lightscribe-os írón, mert megírom al emezt, megfordítom, oszt 1 óra alatt (3x 20perc) bármilyen jpg képet(borítót) rá lehet gravírozni, és igaz, hogy csak barna-aranysárga színű lesz, de akkor is szép. Na már most az a gond, hogy a teknyológia eltűnésével a lemezek is kezdenek felszívódni, vagy baromi drágák lesznek a hiány miatt. Most be kéne belőle tárazni egy 50-100db-ot csak az egyedi dolgoknak, és talán az elég is lesz.

    vagy megveszed ezt, nagyon jól fogsz járni vele, ezt Verybigboy kolléga is megerősítette :K

    [ Szerkesztve ]

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Új hozzászólás Aktív témák