Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • Két OLED kijelzőt is bevet a GPD DUO

    ph A készülő notebook biztosan úgynevezett AI PC lesz, de nem tudni, hogy milyen platform kerül bele.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • kicsirigó7

    senior tag

    válasz soldner #15220 üzenetére

    Nem vagyok perfekt angolból, de itt egy szóval sem említik a B változatú MTK chipset-tet.
    A és Y chipről szó van. Nagyjából az, amit már az imént is leírtam.

    Én így tudtam lefordítani, a gugli fordítást érthetőbbé téve.

    "A" iXtreme író MAX "testre szabott PC DVD-író fw lehetővé teszi, hogy a 100%-osan pörkölhesd az XGD3 ISO rendszerrel a DVD + R DL lemezeket. Részesített média a hibátlan égetés Verbatim MKM001 ( 2,4-szeres), és a Verbatim MKM003 ( 2,4-szeres vagy 4-szeres).
    Megjegyzés: "A" változat MTK chipset, de a régi és tesztelve. "Y" változat az NEC chipset, ami nem támogatott. Minden rendszeres jellemzői a pörkölő funkció normál, beleértve a LightScribe , LabelTag, Smart-törlés, Smart-Burn, Smart-X, és SuperAllWrite. Még az egyéni iXtreme Burner MAX fw alatt is, hogy a meghajtó, akkor is teljes mértékben működőképes, mint egy normál író, nemcsak XGD3, hanem XGD2, és minden más ISO-k és az adatok. "

    De ha azt írták hogy a B chipset-es LiteOn írókhoz lesz speciális FW, akkor nem kötelező pontosan 124B verzióra crossflashelni.
    Mivel mint lentebb is írtad:
    Liteon iHAS124B
    Liteon iHAS224B
    Liteon iHAS324B
    Liteon iHAS424B
    Liteon iHAS524B
    Liteon iHAS624B
    ezekkel fog működni a cfw.

    [ Szerkesztve ]

  • kicsirigó7

    senior tag

    válasz soldner #15220 üzenetére

    Ha konkrétan a B chipset-es LiteOn írók voltak ajánlottak akkor oké.

    De a leírásból nekem az jön le, hogy a régebbi:
    Liteon iHAS124A
    Liteon iHAS224A
    Liteon iHAS324A
    Liteon iHAS424A
    Liteon iHAS524A
    Liteon iHAS624A verziók a tutik.
    Vagy ezek klónjai: Asus 24B1ST, Asus 24B1LT, Plextor PX-880SA.

Új hozzászólás Aktív témák