Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    válasz IRON STORM #10604 üzenetére

    A sony és a NEC ugyanaz?
    Ha nem, akkor nálunk NEC-et nem lehet kapni, ellenben van Sony AD7240ST 5900.-Ft-ért.
    HA ugyanaz a NEC és a Sony, akkor most milyen, mert régen az LG is jobb meghajtókat gyártott a Sony/Philips párosnál :U
    A frimware támogatottság nálam nem szempont, mivel még soha nem frissítettem egy meghajtómon sem, ezért félek tőle, és inkább a megbízhatóság, a minőségi írás számít alap frimware-vel, mint az utólagos javítgatásokkal elért jobb minőség.
    Sajnos a választék mifelénk elég gyér: Samsung, Sony, LG, és elvétve Plextor, Asus, MSI, és és ezeket is arany árban mérik :(((
    Tudom a netről is lehetne rendelni, de ott meg a postaköltség dobja meg nem is kicsit :(( Nekem már egy ideje halódik egy 5 éves Samsungom, és addig húztam a cseréjét, amíg jól felmentek az árak. Emlékszem, amikor utoljára néztem az árakat, 5200.-Ft volt az LG/Samu, 5400-5600.- az Asus, és 5700-5800 a NEC/Pio, és minden sarkon lehetett kapni. Ma meg, ha olyan meghajtóra kérek árat, amit a bolt polcáról nem lehet megkapni, akkor arra olyan árakat mondanak, hogy égnek áll a hajam tőlem, de többségében be sem tudják (vagy akarják) szerezni. Szóval inkább abból szemezgetek, ami a készleten van, és az az LG, Samsung, és ez az egy db. elfekvő Plextor. Ezért gondoltam ezt megvenni :U

    [ Szerkesztve ]

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák