Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci4

    senior tag

    válasz -Philip- #5147 üzenetére

    Az én kérdésem gyakorlatilag szintén ez!

    Sziasztok!
    Sony DCR-SX30E vs Panasonic SDR-H40 ? (a sonyhoz 43ért, a panáért kb 56ért tudnék hozzájutni) :B

    Esetleg még a
    JVC GZ-MS120 és a Panasonic SDR-S26 a versenyző!!

    Csak és kizárólag azért videóznék, hogy megmaradjanak az emlékek egy-egy családi momentumról
    Előre is köszönöm ha szakít időt valaki a válaszra

  • Laci4

    senior tag

    válasz Sasa1234 #5150 üzenetére

    Köszi!
    Már voltunk 3 szor :)) Ma is megyünk nemsokára.
    Ott lett kinézve a kis Sony. Ami nem is lenne rossz, csak tartok attól, hogy mivel csak digi a képstabija, esetleg nagyon remegő képe lesz.
    Illetve valaki írta, hogy fakóak a szinei.. akkor ajánlotta (edigital oldalán amúgy) a JVC-t.. azért került a képbe az is..

    Jah.. és amiből kiindulunk, olyan 50-max 60ezer lenne a keret. Friss "munkásként" ez is elég szép teljesítmény barátosnémtól...(igaz,többen beleszállunk) szerk: jah.. itt nem írtam.. ő venné anyukájának karácsonyra..

    Nos.. a lényeg, egy ilyen sonyhoz 42 500-ért tudok jutni. 1 év garis, gyakorlatilag full új.(igaz, ehez még kell venni kártyát)

    Ezzel szemben ott van a Pana gép. Fél éves, de az eladó elmondása szerint nem volt használva.. most vette ki a fényképek erejéig. az 56e lenne. Az már merevlemezes, Optikai képstabis.. (igaz csak 42-es zoom, de az is bőven elég szerintem..)

    Szal elsősorban a kettő között vacilálunk.. esetleg a Jvc...
    Az általad írt masina sajna már nagyon drága.. bár lehet sokkal jobb a képe.. de hirtelen 70e alatt nem találtam.. és akkor +még a kártya.. bár szerencsére az SDHC nem vészes árú..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák