Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chrystall

    senior tag

    válasz Ottó58 #12585 üzenetére

    Azt aláírom, hogy a Canon nem csinál jobb felvételt átlagban, mint a Panasonic, de gyenge fénynél jobb. Es ez a slashcam-en egyértelműen látszik. Volt szinte minden márkából kamerám, amíg a CX900 meg nem jelent, egyértelműen a Canon vitte a pálmát e tekintetben. Én is azért használom ezt. Ha valaki sokat vesz fel rossz megvilágításnál, mindenképp jobban jár vele a 200E forint körüli kategóriában. Jó fényes a kép mindig, nincs szemcsésség.

    A gyertya azért nem jó, mert ott leveszi a gaint a kamera. Kapcsold fel a lámpát a szobádban, fordítsd a kamerát a sötétebbik sarok fele, és meglátod miről van szó. Na, az olyan helyzetek a neccesek. Ha valaki este kamerázik, nem gyakran van a felvett tárgy körül fény, mert az legtöbbször a plafon felől jön. Ezért nem árul el sokat a gyertyás kép.

    Nekem a Panasonical van egy sokkal nagyobb gondom, ami miatt nem szeretem. A színei piszkosul sterilek. Nem igazán tudom, hogy hogy lehetne jellemezni, de ha valaki némi filmszerűséget szeretne a felvételbe, az a Panasonicnál egyáltalán nincs. A stabilizátor jó, az élesség is, a fényérzékenységben is felzárkóztak, de a színek furák. Nekem a Sonynak sokkal jobban tetszenek a színei. Csak ott meg tényleg a kép iszonyat zajos este, tisztelet a sokat emlegetett kivételnek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák