Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    válasz rizso #57036 üzenetére

    Az a tapasztalatom, hogy ezek a fotók ritkán sikerülnek jól. Legalábbis nekem.

    Mostanában az a célom, hogy olyat fotózzak le, amit nem fotóztak még le kismilliószor - vagy ha igen, akkor az enyém a jól sikerültek közé tartozzon ebben a "mezőnyben".
    Jó példa erre sétánk közben a parkban átszaladó mókus; nulla hatással vagyunk a kompozícióra, rulett, hogy sikerül-e egy jó fotó, jó pillanatban, jó helyre fókuszálva, úgy, hogy ne mozduljon be etc.
    Általában nem sikerül, 100-ból 99-szer. És ha sikerül is, csak olyan lesz, mint egy bármelyik másik fotó, ha beírod a google-ba, hogy "mókus".
    Ezekkel a fotókkal én nem szeretnék foglalkozni. Ezért is engedtem el a természetfotózást :B

    Én a kirándulásokon is azt fotózom, amely fotókból nélkülem nem lesz még egy - a családomat. Őróluk csak az a fotó készül, amit én csinálok :B Erre viszont egy 24-70 + 70-200 tökéletes.

    Persze ez nagyon off ide, csak gondoltam, kiírom magamból, engem mi motivál, ha a szemem elé húzom a keresőt.

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák