Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz philoxenia #47030 üzenetére

    Mivel az én kérdésem nyomán indult ki ez a már személyeskedésbe hajló beszélgetés, hadd szóljak hozzá!

    - Először is kár marni egymást, mert annyit nem ér az egész!

    - Másodsorban onnan indult ki az egész, hogy Hibavissza fórumtársunk felhúzta magát a.... szerintem magasemtudjamin, ám azért jól "odamondott" a végén, egy kifejezetten személyeskedő stílusú megjegyzéssel. Lelke rajta...

    Ami viszont a legnagyobb gond, hogy elkezdett "pörögni" a videó felvétel képességének mikéntjén és minőségén, és ezzel teljesen félrevitte a társalgást, mert - ezek szerint - nem figyelmesen olvasott, ám azt követően végig a videóról ment a vita... :( (Többen figyelmetlenül olvastak.)

    Ugyanis én már az eredeti hozzászólásomban is teljesen világosan leírtam, hogy:

    "rengeteg természet fotót készítettem. A halak fárasztásának részleteit, a szép fogásokat is ezzel örökítettem meg. Ezen kívül családi utazások, nyaralások, és családi események, valamint gasztronómiai alkotások megörökítésére használtam."

    Azt hittem, hogy ebből elég egyértelmű, hogy milyen célokra használnám a gépet. (Dominánsan tájfotók.)

    Szóval, ha tisztelettel kérhetem, felejtsétek el a "videót", mintha nem is kérdeztem volna! Komolyan, nem érdekel, mert egyértelmű, hogy a "Fuji A700" gépem 320x240-es filmjeihez képest bármi csak jobb lehet.

    - Harmadsorban én köszönettel tartozom Neck fórumtársunknak, ugyanis ő volt az egyetlen, aki vette a fáradságot, és elolvasta a kérdésemet, értelmezte azt, majd érdemi segítséget nyújtott.

    Egyébként köszönöm mindenkinek, aki még érdemben szólt hozzá, és segíteni szándékozott! ;)

    - Negyedsorban pedig, én eddig azt hittem, hogy egy professzionális, (professzionális) fényképezőgépekkel foglalkozó topic-ban vagyok. És akkor elkezditek felemlegetni (mindenki, akit illet) a mobiltelefonokat? Azért ne vicceljetek már, ha kérhetem!

    A DSLR gépekről egyébként lemondtam; nem hiányzik a "nagy súly cipelése", és az összes azzal járó macera.

    Már csak az a kérdés, hogy MILC, vagy egy profi kompakt gépet vásároljak!? Egyelőre még az előbbire hajlok... amit láttam az A6000 képességeiből (kiderült, hogy az egyik cimborámnak is az van), az bizony nagyon meggyőző.

    Szóval olvasom (tovább) a teszteket, és kipróbálom a gépeket. :K

    [ Szerkesztve ]

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák