Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tsyl

    aktív tag

    válasz Mr.Csizmás #20550 üzenetére

    Nézegettem a használt milceket is...tegnap a Samsung azt hiszem NX1100-as volt az üzlet polcán, de annyira nem tetszett...igaz be sem tudtam kapcsolni, abba nem volt akku.... szó mi szó, tényleg nagyon nehéz döntenem. Nekem a fényképezés idáig mindig csak kis kompaktról szólt. Amikor dolgoztam ott voltak mellettem a profi fotósok hatalmas objektívekkel és általában Canon gépekkel...nem is érdekelt, hogy mit és hogyan is no meg mivel csinálnak...
    ..Aztán az egyik kollégám áttért a DSLR filmezésre és tényleg egy teljesen más látványvilágba találtam magam mikor megnéztem a felvételeit. A mozgókép is csodás de engem főleg a sok természeti állókép fogott meg, amin ha akarja az ember csak a mókus füle látszik élesen...szóval nem tudom, erre mi a legalkalmasabb technika, de a netten keresgélve láttam többek közt az 1100d-től is. És ha most veszem meg akkor van egy gépem null expósan aránylag elfogadható áron és idővel bővíthető ha megtudom tanulni... Ez motivált most engem.
    Semmi tapasztalatom nincs fotózás terén én filmekbe utaztam idáig, ami hasonló de mégis más világ más technikákkal. Úgy látszik ahogy öregszem, úgy megy el az eszem...de ezt nagyon szeretném kipróbálni szigorúan csak amatőr szinten.

    17 éve a PH-n....

Új hozzászólás Aktív témák