Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz FEDman #15188 üzenetére

    az olykkal az a legnagyobb gondom, hogy az e-p5, e-m5 sokkal drágább mint a fuji tudtommal, az e-pm2 meg "point and shoot"...marad az e-pl5, ami még mindíg nem ugyanaz a kategória, mint az x-e1, meg az 5 tengelyes stabi sem szól mellette...és kb ennyi oly van, amiben a jobbacska sony mft szenzor van.

    amúgy ma megtapogattam a d5100-at, és lehet velem van a baj, de nem bejövős... :( nekem a legtöbb mai cuccból az autóktól a mobilokon át a fényképezőkig hiányzik a fém, gumi stb "anyag" tapintása, hangulata, ahogyan a 70-80-90-es években megépítették a technikai cikkeket...de hiába na, műanyagkorszakot élünk :U

    a teljes rendszerváltás nálam amúgy kb kimerül annyiban, hogy eladom a vázat és a vakut... :DDD az üvegeket megtartanám, ha milc-re váltok, mert csak manuálok. igazad van a fuji-próbára én is gondoltam, de nem a sebesség miatt, az engem absz nem zavar, csak, hogy érezzem a kezemben, hogy milyen is a valóságban, mennyire simul a tenyerembe, tetszik-e egyáltalán annyira mint képeken, videón... :) sztem ezen sok múlik majd...csak ahhoz el kell utaznom kb 150km-re, mert nálunk csak canikon kapható...de na van időm, még minimum két-három hónap, mire összekaparom a 300 ezret, úgy, hogy éhen se haljak közben... :) addíg még sok víz lefolyik még a dunán...

    köszi a válaszokat, azért, sztem eddig is sokat segítettetek :R

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák