Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attilav2

    őstag

    Sziasztok! Érdemes lecserélni a Pioneer BDR-207-et BDR-212-re ?
    Csak azért gondoltam mert a BDR-207-es utolsó elérhető firmware-ja már elég régi, a BDR-212-nek hez meg van idei firmware. Ha jól tudom a BDR-R lemezek megírásakor számít hogy minél újabb legyen a firmware. A BDR-207-el van esély jól megírni a mai BD-R lemezek többségét ?
    Van még egy kis gond a régi fw-n kívül a 207-el, hogy a tálcája nehezen jön ki, de a vésznyítóval kilökhető, utána egy ideig jól működik, ez állítólag az elfáradt gumi miatt lehet. Lehet ebből a gumiból cseredarabot kapni ? Milyen méretet kell keresni ? Nem szívesen szedném szét mert nem vagyok műszerész, nehogy több kárt tegyek benne mint hasznot. Ha nem javítom meg akkor még hány évig ketyeg el a tálca mechanika ? Sokallom a BDR-212 árát, nem írok mostanában BD-R lemezeket, viszonyt régen elég sokat írtam, jó lenne ha pár év múlva ezeket vissza tudnám olvasni, lehet ehhez elég lenne egy olcsóbb dvd író/bd olvasó kombó is, ti melyiket javasoljátok ebből?

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Új hozzászólás Aktív témák