Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog (1)

    válasz koncsik #4573 üzenetére

    Én használtam korábban 209-EBK -t és én pont kifogtam egy olyan példányt ami behalt (2 év gari volt rajt így no para) és az az író 50-60 lemezt ha megírt... nem igazán volt használva. megesik ez is. ;)

    Most beszereztem egy ezzel megegyező verziót, ugyanaz a gyártási év és hónap is. (Germany) (dobozos, minden tartozékos teljesen újszerű) és gondoltam, megélt már pár évet, akkor ez nem is megy tönkre úgy mint a másik, amim volt. :B

    továbbá van egy Samsung USB Blu-Ray íróm is és eddig amiket írtam vele lemezeket /BD-R , BD-DL - 25 és 50GB -os lemezek/ (Verbatim) azt mind sikeresen meg is írt és nem volt vele / velük semmi gondom ! (ToTalMedia Extreme 3 -al írva)

    Saját tapasztalatból írok, nem flame keltés a cél a Samsung USB-s íróval kapcsolatban. :R

    L

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*2x32GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák