Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    sziasztok, Logitech K360-al kapcsolatban szeretném megkérdezni, hogy az on/off kapcsolóval is ki kell kapcsolni a billentyűzetet, amikor pl nem vagyok órákig a gépnél vagy ha teljesen leállítom a gépet ? amikor be van a billentyűzet kapcsolva, de a gép nem megy, akkor is merítheti az akksit ?
    az egér leírásnál olvastam, hogy van egy automata érzékelő, ami tétlenbe teszi, ha nincs használva. viszont a billentyűzetről nem találtam ilyen leírást.

    nemrég volt egy HP wireless egerem és hiába írták, hogy kb 1 évig is bírja, nálam 3 hetente lemerült benne a tartós elem is. ebben most akksik vannak és a leírás alapján akár 3 évet is kibír. van valakinek ezzel kapcs. tapasztalata ?

  • Krystal_s

    addikt

    válasz Pierre75 #7203 üzenetére

    kicsit olvasgattam és már tudom, hogy egy egér jóval többet fogyaszt, mint egy billentyűzet. gondolom, hogy a 3évet egy nagyon átlagos használatra írják. pl napi 1-2 óra. nem is várnék el ennyit, az 1év is már jó lenne :)
    sajnos még mindig nem tudom, hogy amikor nem használom, nem érek a billentyűzethez, de a gép be van kapcsolva, akkor is merül az akksi ? a másik pedig ,amikor ki van kapcsolva a gép. olyankor elvileg nem kap áramot. olvastam azt is, hogy nem kell ki/be kapcsolgatni.
    láttam vlevi és ftc fórumtárnak is ilyen K360 billentyűzete van régebb óta. talán ők tudnak tanácsot adni, hogy érdemes-e ki/be kapcsolni. :U

    ezt #6263 most találtam. Dapro itt vajon melyikre érti az 1hónapot ? O.o

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák