Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    válasz Seep #90960 üzenetére

    Köszi srácok, úgy néz ki meg is van a vevő rá! :R

    Seep: hogy miben jobb? Igazából semmiben, mert az a Durock elég jó darab. :B Csak olyan vagyok, hogy mindig hajt a kíváncsiság, na meg így tanulom a világot, hogy próbálgatom a dolgokat aztán ragad a tapasztalat mint a kosz. :DDD
    A Silent peach is egy jó kapcsoló, de ami eddig átjött, hogy nem feltétlenül olyan konzisztens darabról darabra, van ahol picit peng a rugó, van olyan kapcsoló ami erősen nyomva néma, másik picit "megreccsen", szóval jó ez is jó az is, de nem mondanám, hogy a Silent Peach jobb, mint a Durock. Igazából most 3 kapcsoló szett van itthon, a Durock ami ugye hamarosan elmegy, a Silent Peach és a Silent Lime. Ez utóbbit azért vettem, mert el akartam szakadni kicsit a lineáris vonalról - anno MX Brown kapcsolóval kezdtem a mechanikus billel való ismerkedést, ami a mennyország kapuja volt a membrán után. Aztán jött a Silent red, ami újabb lépcső volt a halkság felé és rájöttem, hogy nekem ez bejön. Imádnék egy hangosan kattogó switch-et, de ahhoz egyedül kéne élnem asszem és az sem idális valljuk be. :D
    Most épp apró lépésekben haladok a taktilis vonalon, de még silent, ezért pár hete Silent Lemon-t nyúzok és már egész alakul a dolog. Stabik cserélve Gateron v2-re, ezzel egyébként azt hiszem megérkeztem mert ezek szuperjól teszik a dolgukat. Kapcsoló téren még eldől, szerintem lesz pár cserém, bár a mostani setup is tök jó amúgy, de úgyis lesz majd valami amit ki akarok próbálni.

    Összegezve a fenti litániát nem azért váltottam le a Durock-ot Outemu-ra mert az utóbbi jobb lenne, csak más, ami nekem elég indok a kíváncsiság kielégítéséhez. ;)
    Lassan majd azt hiszem belekóstolok a rugó cserébe/kenésbe is, mert miért ne. Ez is egy tök jó hobbi, kicsiben csinálva még csak annyira nem is drága - és amíg nem kevés százalékot dob a munkamorálon is (home office-ban vagyok) addig még hasznosnak is mondanám. :B

    Ja és az őstopiklakóknak csak egy feedback - nekem is számított anno az RGB és a magyar kupak megléte. Előbbit már elhagytam rég, az utóbbi gondolatával is barátkozom mostanság.
    Szóval nincs minden veszve, mindenki fejlődőképes! :DDD

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák