Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    válasz PROTRON #87236 üzenetére

    Valóban mindig fenn áll a veszély, hogy ha felteszel egy kérdést és nem figyelmesen olvasod a válaszokat, akkor félreérted a válaszokat.

    Ahogy láttam, a BT+LED +OLCSÓ közül általában 2 szokott teljesülni
    Plusz Te ezt a kombót még megfűszerezed magyar felirattal és vízhatlansággal.

    Szerintem ezt elég figyelmesen olvastam :K

    De igazad van, a kérdésben kimaxoltam a lehetőségeket, ideális kombóra mentem rá, hátha van olyan, csak nem találtam meg a gugliban. De ezek szerint ilyen nincs. A hordozhatóban gyorsan el tudtam engedni a világítást, nem feltétel, írtam, is, csak gondoltam hátha létezik. Vagyis létezik, de annyit meg nem ér. A magyar nyelvben viszont nem szívesen kötök kompromisszumot. Ha világít, még matricázni se érdemes. A laptopomhoz is az volt az első, hogy 17-ér magyar billentyűzet került bele.

    A vízhatlanság, ahogy később írtam, egy rossz tapasztalat miatt volt. Vagy 20 éves sztori, de akkor nagyon rosszkor szállt el a klaviatura és nem volt másik. Azóta mindig van pár tartalék, de valahogy bevésődött, hogy a vízhatlan biztonsága nagy érték. Akkor a Logitech K310 telitalálat volt, jobb is volt mint az addig használt és strapabíróbb is. Sokszor, ha egyedül vagyok, a gép előtt szoktam enni is :B , vagy ha barkácsolok forrasztok, csak arrébb tolom, szóval időnként ráfér a takarítás. Ahogy látom azt is el kell engedni, ahogy írtad is, takarítási trükkökkel, meg több tartalékkal, gyakoribb cserélgetéssel ez is áthidalható.

    A világítással igazad van, én alapvetően gyűlölőm a ledeket, hogy már egy ventilátort is külön meg kell nézni, hogy ne világítson, de vannak helyek, ahol hasznos. (egyszer vettem az alin egy 3-as USB töltőt és az is világított... :Y szét kellett szednem, fekete zsugorcsövet húzni a ledekre, hogy tudjak tőle aludni, :W ) Igen, abból indultam ki, hogy az RGB folyton színejátszós, és drágább is, de ha így van, ahogy írod, ez valóban jó megoldásnak tűnik :R

    Amit mindenképp veszek, anyámékhoz, vidékre egy, mert itt egy nagyon sz@r bill van (Genis GK 0700001), ide veszek egy Genius GW470KB-t, ide nem szánok többet 10-nél. Innen jött az ötlet, mire lenne érdemes lecserélni az otthonit is. Meg mit lenne érdemes venni hordozhatónak. Egyik sem létkérdés még, nincs konkrét büdzsé se rá, ha találok valami jót, és nagyon megtetszik, és ésszerűen megéri, azt veszem meg.

    Köszi a tippeket!

    @(#87239) Synthwave

    Komolyan a takarítás miatt kell vízálló? Nemá. :DDD

    Komolyan mondom, nem tudnék más benefitet felhozni mellette. Ugye a fürdőkádban, medencében nem gépezik az ember, esőben az utcán szintén nem, max tablet vagy telefon (az mindkettő IP68). Búvárok is ritkán használják, használják, ráadásul nem is búvárkodom. Én csak ezt az egyet tudom. :F

    [ Szerkesztve ]

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák