Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Molydeus

    senior tag

    válasz [Prolixus] #86237 üzenetére

    Azt tippelem, hogy igen. A svédek szerintem ügyelnek rá, hogy ezeket a kvázi-szabványokat betartsák. A Poseidonba és a GH60 ABS-ekbe gond nélkül belemegy.
    A Bakeneko-hoz van külön PCB-jük is, amin nincs USB, de ezen a tray mount-on is van JST, szóval akár ebből is lehet gyártani gummy o-ring-hez valót, nekem legalábbis ez a tervem.

    M.

  • t256

    őstag

    válasz [Prolixus] #86237 üzenetére

    Itt ugyan Wooden Tofu házban van egy Waffling60 ALPS PCB, de úgy tűnik működöképes a dolog.

    Gyorsan összeraktam egy rendelést, lassan el is küldöm.



    Egyáltalán nem drágán 3200 Forintért kiszállítják. Az áfát ismerjük.
    Ehhez még kell egy Tofu ház, ami szállítással konkrétan még egyszer ennyibe kerül. Tehát 60-ból meg van az egész. Most kapcsolókat és kupakokat nem számolok.
    Tehát ennyi pénzért van egy nagyon jó, több kiosztást támogató billentyűzeted.

    Persze ha egyszerre nagy kiadás, akkor Alin 4-6000 Forint körül már van egyszerű műanyag tray mount ház. Érdemes rögtön meglépni a Tofu házat.


    Már csak az a kérdés, hogy mit kezdek majd a Q2-vel. Jó billentyűzet, de nekem a kiosztása nem tetszik. Persze biztos hozzá lehet szokni az Exploded 65%-hoz is idővel, de berántott a rabbit hole. Nem állok meg itt.

    Nálam az alkatrészek megérkezése után összeállított Tsangan build is kompromisszumos megoldás lesz, mert gasket mount-os műanyag házat akartam, hogy könnyedén tudjam pakolgatni az asztalon és munkába is magammal tudjam vinni. Google találatok alapján egy 60% Tofu összerakva 1.1 kg. Ez mondjuk nem vészes.

    Ez van, úgy tűnik a műanyag házak felett eljárt az idő. Ebben a hobbyban az ízlésem pedig beleesik egy szűk rétegbe. Annyira nem népszerű a Tsangan/HHKB vonal.

    Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

Új hozzászólás Aktív témák