Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz dqdb #86033 üzenetére

    Igen, ez lett volna a 3. amit említek, csak EU-ban nem nagyon kapható (már...még, egyszer majd biztos lesz újra, de a múltkori készlet amit linkeltél 1 napig sem tartott szerintem). Geontól közvetlenül rendelve menniybe fáj a szállítás?

    "Én arra a dyesub minőségre nem adnék ki annyit pénzt"

    Így utólag már én sem, főleg hogy rájöttem nem is szeretem a cherry profilt :D De ha valaki magyart keres cherry profilban, akkor egyelőre ez van, semmi más, ha jól tudom.

    "A Keychron Q6 az egyetlen bármikor megvásárolható custom 100%-os méret és ennyi. A QK100 és a Zoom98 billentyűhiányosak pont a legzavaróbb helyen"

    Azokat a kezdeményezéseket én sem értem. a Zoom98 még atomronda is...én nem vagyok egy szimmetriahuszár, de az a billentyűzet... Ez a részlet, hát :W

    Nem értem miért erőltetik ezeket. Legyen full size vagy 1800. Azok szépek, jól bejáratottak. Ezek ilyen vadhajtások, amikor kínjukban már nem tudnak mit kitalálni...és mintha mindenáron újat akarnának kitalálni.

    #86041Jorus

    Nem is a plüsspatkányok a legfeltűnőbbek azon az asztalon, hanem a vezetékes telefon? :D

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák