Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz Pierre75 #7414 üzenetére

    A késésről, hogy van-e vagy sincs, azért írtam, hogy csak gépelés közben néztem, játszani nem játszottam rajta. Multizni végképp nem szoktam.

    Az F5-F6-ról csak annyit, hogy ezen még azt sem találnád meg :O
    Tényleg fogok odaragasztani egy fehér papírlapot, mert ez így nem állapot.

    Mégegy dolog, ami probléma lehet. Vezetéknélküli billentyűzet lévén, semmilyen visszajelző nincs rajta :( Se numlock, sem egyéb. Pedig jól jönne, még úgy is, ha az intellitype a desktopra, vagy a taskbarra kiragosgatna valami ikonokat, de sajnos semmi.
    Főleg a kék f-lock gombnál bosszantó, mert ha nincs bekapcsolva, akkor nem a funkciógombok mennek, hanem a fehérrel rárajzolt bizbaszok :(

    Szerintem gyorsan gépelve mindegyik billentyűzetnek megnő a hangja, még ennek is. De nem csak a billentyű leütésének lesz hangja, hanem annak is, ahogy kézzel a billentyűzethez érek. Ez ugyanaz, mint ha erősebben ütöm ujjal az asztallapot, az is hangosabb.

    Viszont a könyöktámasz továbbra sem a kedvencem, na, ez van.

    Ez egérnél a fokozatmentes görgő az egyetlen dolog, ami nem olyan szar, mint gondoltam volna. Csak annyiban különbözik a korábbi egeremtől, hogy nem receg. De ugyanúgy keveset görget. Ja, és ehhez már be lehet kapcsolni a böngészőben a "smooth scroll"-t. Ezzel normálisan, finoman scrollozódik a képernyő. A recegős egérgörgővel viszont nekem eddig a smooth scrolll úgy működött, hogy minden egyes reccenéshez beindult, megállt, megint elindult. Szóval szerintem hülyén működött. Most viszont jó.
    De a gombjai, és a súlya akkor is kinnmarad (nem jön be).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák