Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Molydeus

    senior tag

    válasz dqdb #71654 üzenetére

    Klassz, de maradnék a 4x6 vagy 5x5 mellett. :D Belefektettem egy kis energiát, hogy értelmesen használható területet szabadítsak fel az asztalom bal oldalán, nem szívesen pakolnám tele semmivel ami nagyobb, mint a ControlPad. :)

    A 40%-osnál elsőre "megfogott" a külső, végülis érthető, de akkor is... :Y
    Amúgy a kiosztás nem is rossz. A múltkor linkeltek közül a Minivan és az az alacsony HHKB tetszik igazán. :)

    Valaki aggódott a Keychron webshop szállítási ideje miatt. Július 26.-án vettem a Q8-at, hétfőn fogja kiszállítani a DPD.
    Azt gondoltam, hogy több időm lesz keycap-et találni hozzá, de majd megkapja ideiglenesen valamelyik GMMK-ét, úgyis szét kellene kapnom azokat is a stabok miatt.
    Arra jutottam, hogy lehet, hogy két készlet lesz, azonos színsémával, ha találok ilyet. Az egyik cherry a ControlPad-ra és a TKL-re, a másik valamelyik magasabb profil a Q8-ra, és akkor legalább színben passzolni fognak. Viszont ilyen párosból olyan veszett sok nincs, úgyhogy lehet, hogy SA lesz a magasabbik a végén, abból van választék. Perpill. egy BOW vagy kékben a Fishing és a Shoko játszik (csak tudnám feledni a téma eredetét...).
    Van esetleg tapasztalata valakinek Alis doubleshot SA készletekkel? Az egyik storenál Aifei klónként hivatkoztak rá. Ez SA-nál is ugyanazt a kevert PBT-t jelentheti, mint a cherry-knél?

    M.

Új hozzászólás Aktív témák