Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaben22

    senior tag

    válasz L4mie #44701 üzenetére

    Egyébként nekem is megjött a Tesoro Gram Spectrum (Edigitalos jóárasításból). Kezdésnek nem ment a 0 és 1-es gomb (a betű felettiek), numpad OK volt. Gondoltam is, hogy "akkor mostmár értem, miért volt olcsó" :). Linuxot használok, megnéztem és nem küldött scancode-ot, átléptem Windowsba és ott se ment, gondoltam leszedem a 2 keycapet, megnézem mivan (biztos láttam volna bármit is...). Visszatettem és onnatól működött.

    Most egy laikus véleménye jön, de összevetve a Ducky One 2-val nekem nagyon műanyag/játszós érzetet kelt (typeface az meg aztán tényleg gamer...). A low profile/rövidebb leütés tetszik, de pl. a keycap nagyon műanyag, olcsó érzetet ad. A double shot határa meg nagyon érződik, főleg ahol több karakter van (Alt Gr, Enter....), Ducky-nál ilyen nincs. Persze ott PBT miatt eleve a felület se annyira sima (ha jól tudom ez PBT sajátja). Rugók nagyon halkan pengenek néha (sok pénzt költöttem halk PC-re, úgyhogy lehet más meg se hallaná, én hallom). Szerintem megtartom, mert ha Home Office-ban vagyok, akkor jó lesz a Modecom helyett (ami viszont tényleg brutálisan szar gumidómos bill. előző Chicony-m is gumidómos volt, de az ezerszer jobb volt ennél :D).

    Eladó cuccok: GPU: Gigabyte Aorus Master 4090 + EKWB 4090 Nickel Acetal blokk; DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

Új hozzászólás Aktív témák