Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Mukucs #39032 üzenetére

    Dehogynem, csak páka kell hozzá:

    Kupakcsere meg egyszerű, mivel szabvány alsó sora van, gyakorlatilag bármilyen ISO kiosztású rámegy.
    Más kérdés, hogy 88db tetszőleges kapcsoló*0.3$ az eleve megduplázza a billzet árát, aztán a kupakszett még az eredeti ár duplája (Max, WASD)-négyszerese (GMK).

    Amúgy 3/4 éve várja, hogy átfessem fehérre, meg másik kapcsolókat tegyek bele.
    Ami bajom volt a Victsinggel, ami miatt inkább legóztam egy 75%-ot jóval drágábban:
    - fekete
    - floating dizájn, plate a billzet teteje (nem szeretem a kilátszó kapcsolós billzeteket)
    - acél plate nagyon hangos, pláne a gyárilag benne lévő Outemu Blueval
    - plate nem támogatja a kapcsolók felülről nyitását (mondjuk amíg Outemu vagy Kailh van benne, addig tökmindegy, azokat amúgy se lehet felülről nyitni)
    - PCBn nincs kialakítva a PCB mounted stabok lábainak helye, plate mounted Cherry stabot használ (-> nem lehet plate nélkül használni az elektronikát)

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • powerwade

    senior tag

    válasz Mukucs #39032 üzenetére

    Dehogynem... rendelsz egy marék switchet amit akarsz (kb 20 dollár), kiforrasztod ami benne van és visszaforrasztod az újakat. 2-3 óra alatt megvan. Kupakot meg olyat veszel amire pénzed van és van ISO szettje. Tehetsz rá 5-10ezres kinait vagy 20-30-40-50e+ "amerikai" kupakokat :)

    A topikban korábban linkeltem a James Donkey bill-t. Azon egy kinai 8e forintos DSA klón kupakszett van. Tökjó rajta gépelni, de pár billentyűn már kopik a felirat :D Ha meglesz az új épitett billentyűzetem, akkor "spórolok" valami fasza eredeti SA szettre, de az valszeg úgy 30-40e-től indul.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák