Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pigsty

    aktív tag

    válasz pigsty #2551 üzenetére

    bár 1.5 GB RAMnál több, mint skótság az itype.exe-n spórolni, kilőttem a MS illesztőjét, vagy mit, és sikerült megbütykölnöm a mm gombokat.
    [registry: AppKey]
    kicsit fura a MS logikája, LAUNCH_MEDIA_SELECT 16-ra miért pont .cda van, pedig ma már inkább mp3-at, wavot nyomatnak zenebona hallgatása esetén, át is írtam. Persze CD-DA-t akartak gondolom, mondván ideális esetben cd-ről megy a zenehallgatás fejlettebb(?) országokban.

    ráadásul MS Intelligens pro futása alatt a zene gomb byomására mindig kérte, adjak meg programot, nem ismerte fel. Így, natúran már megy simán a winamp.

    mióta USB keyboardom van, HDD-s hibernáláskor (S4) néha kevés API erőforrást ír ki, és másodszori kattintásra csak RAM hibernálásba (S1) megy. :F talán kilőtt itype.exe nélkül nem fogja ezt csinálni...pedig én erre is skót vagyok, és nem akarom, hogy suspend to ramban is áramot fogyasszon, még ha keveset is fogyaszt. 10 év alatt behozom a billentyűzet árát ezen!! :))
    (van az Asztalon ilyen %windir%\system32\rundll32.exe PowrProf.dll, SetSuspendState parancsikonom)

    [ Szerkesztve ]

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

Új hozzászólás Aktív témák