Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz nyunyu #85763 üzenetére

    Jó, hát kollégád a tipikus agymosott Apple b*zi akit szándékosan pórázon rángat meg megvezet az a cég, a utolsó vasat is arcátlanul legombolva róla. Persze ez ilyenkor mindig is egy filozófiai kérdés kicsit, mármint hogy kit kell ezekért okolni, aki csinálja vagy aki hagyja hogy ezt csinálják vele. Mindenesetre nem gondolnám hogy a Meletrixnek volt itt egy ilyen aljas stratégiája, de attól még baromira idegesítő hogy pont az a szín jön később (és így maradok le róla), amire igazán vágytam volna. :(

    #85768 Molydeus

    Á én ilyenekben nem is gondolkozom hogy hasonló színű dolgok árnyalatban is passzoljanak az asztalomon. Az már mission impossible. Egyszerűen az ezüst mint olyan nagyon hit or miss tud lenni nálam, és igazából még magam sem jöttem rá hogy miért van ez így. Van olyan tárgy amin bazárinak tartom van ahol meg klassz. Ráadásul a Zoom75-nél (a Zoompadon már persze nem...) ez a nanocoat akármi van, ami még inkább kérdésessé teszi a dolgot, hogy éppen élőben hogy néz majd ki.

    Egy ilyen anodizált space grey sokkal biztonságosabb választás lett volna, és a rendereken rohadt jól néz ki.

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák