Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz nyunyu #8330 üzenetére

    Igen, igazad van. :D Néha elkap a hév, mert azt feltételezem, lehet személyeskedés nélkül, szakmai alapon, érdekes vitát is folytatni valakivel. Úgy látszik, jelen esetben is tévedtem, pedig reméltem, hogy közeledni fognak az álláspontok, és sikerül szakmai síkra terelni a témát. Ehelyett most nagyjából az van, hogy "ha nem vagy CS-guru, akkor nem is érthetsz hozzá, hogy működik a számítógép". :DDD Sebaj, legalább így már én is látom, hogy nem érdemes folytatni a vitát. De azért örülök, hogy nem vagyok egyedül azzal, hogy nem kicsit tűnnek túlzónak ezek az álláspontok (használjá' CRT-t, plusz kizárólag PS/2-es csatlakozóval rendelkező perifériát, mert különben szar a konfigod :P).

    ===

    (#8331) WolfheartGR : ja, hogyha nem vagyok CS-maestro, és nem b@szom el a fél életemet különböző FPS-ekkel, hogy elmondhassam a - virtuális - spanoknak, mekkora góré vagyok a játékban, akkor már nem is szólhatok a témához, és nem állíthatom, hogy szakmailag nem biztos, hogy helytálló, amit a srác állít, tehát valószínűleg túloz? Ja bocs, így akkor már értem, hogy miért is vagytok olyan hajthatatlanok.

    "Nyunyu: köszönöm az elismerés. Igazad van"
    Kár, hogy nem hozzád szólt. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák