Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    Más2: Visszaolvasgattam itt kicsit, hogy miről maradtam le az utóbbi hetekben. Volt topic a Durock féle Shrimp kapcsoló. Szerintem legjobb erősen taktilis silent kapcsoló lehetne (kenés és rugócsere után, mert az meg peng mint állat nekem), de van egy hátránya amit máshol nem nagyon láttam még leírva: Általánosságban, a stem hangyf@sznyival keskenyebb lehet mint mondjuk akár az U4 stemje, emiatt sok kupak ami U4 kapcsolón teljesen ok, Shrimp-ről néha úgy jön le mintha semmi sem tartotta volna ott, meg úgy általánosságban könnyebben jönnek le róla a kupakok. Konkrétan van olyan kapcsoló aminél annyira durva ez hogy ilyen magas kupakprofilnál, mint az MT3, volt hogy úgy sikerült lenyomni a billentyűt egy félreütésnél, hogy lefordult a kupak. Szóval érdemes minimum 10 kapcsolóval többet rendelni mint amennyi kellene (full size billentyűzet esetén még többet), hogy a hasonló extremitásokat esetén legyen tartalék kapcsoló ami remélhetőleg már nem ilyen rossz ilyen szempontból.

    Összességében én még mindig inkábban az U4-at ajánlanám, de ezek a kapcsolók már olyan halkak egy jól tompított billentyűzetben, hogy ennek is muszáj a kenés, máskülönben lesz egy ilyen magasfrekvenciás susogós hangja ami egy idő után ha feltűnik, elég idegesítő tud lenni.

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák