Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz Molydeus #70996 üzenetére

    Melyik JWK-ra gondolsz konkrétan? Anyaghasználat mellett még lehet pár dologban különbség :) A Durock POM Pianorol az árán kívül csak jókat tudok mondani. Nagyon szép mély hangja van, nem szorul rugó cserére, szétszedés után is feszes a ház, egyszerű megkenni, vékonyan megkenve 205g0-val nagyon simán és egyenletesen jár, long pole (ez van, akinek előny, van, akinek hátrány). Azt hiszem az első 10 darab gyárilag kenve volt, de próbáltam már azóta sok kapcsolót. A wireless bakeneko-t és a QK65-öt is POM Pianoval használom most egyébként, ezekhez a kapcsolókat már keygemrol vettem direkt kenés nélkülit.
    Egyedül egy kapcsolót próbáltam, ami egy jól kent Durock POM Piano-nál simábban és egyenletesebben jár még kenés nélkül is, az a Zeal Pearlio, annak is szép a hangja van, de az egy magasabb tónusú, viszont nagyon drága kapcsoló, még a Pianohoz képest is :DDD Próbáltam olyan kapcsolókat amik majdnem olyan jók mint a Durock Piano, de egyik sem jelentősen olcsóbb. Ha találtok ilyet, szóljatok :D Oil King, Lavender, Quartz, Gateron X, Hoshizura, Carrot, CJ, Tangerine v2, Tecsee Diamond ezek egyik sem jelentősen olcsóbb a Pianonál. A Hoshizura új kapcsoló a JWK-tol, nagyon jónak tűnik eddig, az lehet picit jobb mint a piano kicsit olcsóbban, még tesztelgetem :) Mindenesetre érdemes szerintem kipróbálni a Piano-t aztán meglátod bejön -e, meg a másikból is veszel, és össze tudod hasonlítani. A Pianot én vékonyan kentem az alsó házban a sideraileket meg a leafet, a stemet körbe, természetesen a stem lábakat is, és én az oszlopot is szoktam nagyon picit a legvégén megkenni, amikor már nem sok cucc van az ecseten. 205g0-át használtam a Piano-hoz, a stem oszlopnál nagyon kell figyelni, hogy túl ne kend mert elrontja nagyon a kapcsolót, csak éppen hozzáértem az ecsettel elől meg hátul. A rúgonak pedig a két végét kentem 205g0-val,azt vastagabban (bag lube 105-el nekem nem jött be, van sima 205-öm ami sűrűbb, mint a 205g0, az se jött be rugóra, a 205g0 a két végén bevált eddig).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák