Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz dqdb #69228 üzenetére

    :D Látom megy a "biztatás".

    Amúgy szerintem sem éri meg, ha valakinek az ár/érték arány a legfontosabb kritérium. Nyilván egy 120k-ból összerakott épített már elég klassz lesz, és jobb mint mondjuk egy 50-60k-s Varmilo, de hogy dupla olyan jó-e? Nem hiszem. És akkor még az is egy drága billentyűzet a legtöbb ember vérmérsékletének (nem arról van szó, hogy nem lenne rá pénze, de amikor párezerért lehet venni valamennyire még tolerálható membránosokat, akkor ahhoz képest fáj még a 60k is. Én is vagyok így dolgokkal, amire nem vagyok hajlandó sok pénzt költeni, szóval megértem ez az álláspontot is teljesen).

    Custom annak éri meg, aki hajlandó (vagy még inkább: szeretne) időt és energiát ölni bele, és az a lehetőség, hogy tud finomhangolni, kilépni a relatíve szűk, pre-build nyújtotta lehetőségek közül (legyen ez akár kupak, de főleg switch, vagy mounting style, vagy plate stb.) megér neki jelentősebb összegeket. Illetve ahogy megyünk felfelé a minőséggel, szerintem aránytalanul nőnek a költségek is, de ez minden fogyasztói cikkre igaz nagyjából.

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák