Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Tibro5 #61619 üzenetére

    Egy hete ötleteltünk GMMK alternatívákra.

    Ízlés szerint Redragon Manyu RGB/Vata RGB/Mitra RGB alapnak, kapcsoló mindegy, hogy Blue vagy Brown, mert úgyis lecseréled idővel. (Ha addig se akarod idegesíteni a környezedet, akkor Brown.)

    Így olcsón van egy teljes méretű ISO "hotswap" PCB+plate+magyar kakaóbevonatos ABS kupakod.
    (Csak Outemu kapcsoló megy bele!)

    Filcet linkeltem, emlegetett Outemu Silent White (lineáris)/Grey (taktilis) kapcsolók linkjét is megtalálod az elmúlt 2 hét hozzászólásai között.

    Ha meg le akarod cserélni a fél év múlva elkopó kupakot valami minőségire, akkor Razer ANSI+ISO US PBT kupakszettje van 14-15k körül, feketében és pinkben. (fehér miért nem kapható itthon???)
    Azt is linkeltem mostanában.

    Vagy ha nem ragaszkodsz a világításhoz, hanem klasszikus színű sakktábla is jó, akkor KPRepublic szettje magyar addonnal (~70$?), azt is linkeltem mostanában.

    Kérdés az, hogy a kapcsolók, filc (+opcionális kenőanyag, kapcsolónyitó, ha kenni is akarsz) mennyi idő alatt jönnek meg.
    Most év elején gyorsak voltak, 2 hét alatt megjött a filc meg a Silent Grey.
    (Kapcsolónyitót 3 hét alatt sikerült feladnia(!) egy másik shopnak, még mindig nyoma sincs a postásnak :( )

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák