Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Worthag

    csendes újonc

    Sziasztok! Első mechanikus billentyűzetem lenne. Sajnos a kapcsolók pontos tulajdonságával nem vagyok tisztában. Remélem megfelelő a leírás :)

    1.Mekkora összeget szánsz rá?
    30k alatt főleg 20 30 közt de ha van olcsóbban az sem gond.
    2.Használt szóba jöhet?
    Nem
    3.Milyen billentyűzetet használsz most? / Miért cseréled le?
    Spirit Of Gamer K5. A kialakítása miatt a szélei vágnak és kényelmetlen használni számomra.
    4.Mire használnád a billentyűzetet?
    50-50% Játék és Call Center feladatokra.
    5.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus stb.)
    Mechanikus. Itt is olyat keresek ami lehetőleg relatíve halk az az a kék kapcsolós kattogást nem igazán
    szeretném úgy olvastam hogy a piros barna és fekete ami halkabb de hogy ebe 3 felsorolt közt melyik lenne az
    ideális nem tudom sajnos nem találtam magyar nyelvű forrás ezek megkülönböztetésére.
    6.Van konkrét modell ami tetszik?
    Red Dragon és Cooler Master Illetve 1-2 Spirit Of Gamer ami megtetszett de nem izgat a márka.
    7.Milyen kiosztást szeretnél? ISO (magyar, német, angol stb.), ANSI (amerikai), JIS (japán, koreai stb.)
    Kizárólag Magyar
    8.Milyen méretű billentyűzetet szeretnél? (kell-e numpad, fn-sor, kurzorblokk, stb)
    Teljes méretűt numpad kell.
    9.Extra igények (világítás, csuklótámasz, vezetéknélküliség, ergonomitás, programozhatóság, stb.)
    Letisztult kialakítás,Háttér világítás,Strapabíró (mert nagyon püfölöm néha) Csuklótámasz nem kötelező de jó opció. Macro gombok sem kellenek feltétlenül.

    Köszi az ajánlásokat.

Új hozzászólás Aktív témák