Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FirstTripla

    tag

    Sziasztok, szeretném lecserélni végre régi billentyűmet, de nem tudom létezik-e az én elvárásaimnak megfelelő.
    1.Mekkora összeget szánsz rá?
    20-23k maximum, egérrel 35k
    2.Használt szóba jöhet?
    Csak újat szeretnénk, magyarországi garival.
    3.Milyen billentyűzetet használsz most? / Miért cseréled le?
    Régi Logitech 3000Ft-os billentyű, kb 10 éves, nagy gond nincs vele, viszont játéknál sokszor nem reagált időben, vagy egyszerűen anti-ghosting miatt nem tudtam mindent nyomni amit kellett volna.
    4.Mire használnád a billentyűzetet?
    Elsődlegesen játékra, programozni pedig kb mindenen tudok, szóval az nem fontos.
    5.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus stb.)
    Nincs elvárásom, eddig is megvoltam mechanikus kapcsoló nélkül, most se elvárás, főleg ebben a keretben
    6.Van konkrét modell ami tetszik?
    Nincs
    7.Milyen kiosztást szeretnél? ISO (magyar, német, angol stb.), ANSI (amerikai), JIS (japán, koreai stb.)
    Csak magyar kiosztásút szeretnék, teljes numerikus résszel.
    8.Extra igények (világítás, csuklótámasz, vezetéknélküliség, ergonomitás, programozhatóság, stb.)
    Mostanában nagyon ráharaptam az RGB világításos cuccokra, így ha nem is gombonkénti vezérelhető megoldásút, de a hullámzó színes vagy, több szektorra osztott háttér világításos billentyűket szemeltem ki. Ami nagyon fontos számomra még, hogy a gombok anyaga milyen. Mostanában nagyon sok billentyűnek van ez a gumihatású, bársonyos anyag, amitől ilyen matt hatású az egész. Na ezt az anyagot kerülném el minél messzebb, mert már több régi egeremen is volt ilyesmi anyag és egyszerűen 3-4 év alatt ragacsos lett, pedig nem kajáltam soha asztalnál, és mindig figyeltem, hogy a kezem se legyen ragacsos amikor leülök a gép elé. Ilyen anyag talán a Coolermaster MasterKey Lite L combo billentyűje. Ha ott más lenne az anyag akkor már most megvenném.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák