Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz dugo_ #38145 üzenetére

    "Azért keresel erős fényűt, mert eddig is az volt és tényleg szükséges, vagy csak gondolatban találod jónak?"

    Egyik sem. Pontosabban, eddig nem volt ilyenem, de szeretnék egyet. Mert alapvetően remekül gépelek úgy, hogy nem nézem a billentyűzetet.

    Viszont éjszaka, amikor csak a monitorom világít, és én nem folyamatosan gépelek, hanem olvasgatok, akár éppen itt a fórumon, azt tapasztaltam meg, hogy amikor ismét gépelnem kell, akkor "nem mindig találok vissza" elsőre a kezeimmel a megfelelő billentyűkhöz.

    A sötétben szinte semmi nem látszik a fekete billentyűzetemből.

    Emiatt szeretnék egy határozott, de nyilván nem túl harsány fényű, és egy színben világító billentyűzetet. Az nem baj, ha több féle szín között is lehet választani, de egyszerre csak egy szín világítson. (A manapság divatos szivárnyávszínű, és villógó billentyűzetektől viszolygom.) És az sem árt, ha lehet állítani a megvilágítás erősségét. Hiszen ha túl erős, még mindig tudok enyhíteni rajta.

    De ha gyárilag fix (mint a HAMA Urage), és túl gyengének találom, akkor sajnos azzal nem vagyok kisegítve! :(

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák