Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Macilaci457

    őstag

    Halk és slim laptopszerű billentyűzetet kerestem, és ez lett belőle:

    Trust KB-1450

    A boltban rögtön le akartak beszélni a Trustról, amíg el nem mondtam, hogy egy ennél drágább szinte vadi új Logitech billentyűzetet cserélek le erre!

    Egy kis ízelítő: Valóban slim és ollós mechanikás, nem kamu mint Logitech és Labtech meg a Geniusok.
    Csendes. Teljesen hagyományos kialakítás, amit én kaptam azon rendes nagy (két szintes) enter van, és hagyományos 6 gombos (home-end-stb) kialakítású gombcsoport jól elkülönülve.
    Semmi vakító kék led, vagy krómozás, szép igényes sötétszürke felület, és kellemes zöld négyzet formájú visszajelző ledek.

    Érzésre olyan mint a laptop billentyűzetek! Ugyan olyan mechanikával, tehát késes, avagy scissors-type. Hangja is ugyan olyan, nagyon csendes, a gombokat nem kell az asztalba döngölni, csak kényelmesen lenyomni. Keménysége rendben van, a laptopomon puhább volt valamivel, de egy 0 perces billtől ezt vártam, hogy ne legyen már az elején túl lágy.

    Ára 4k felett van. De én nagyon ajánlom annak, aki kényelmesen szeret gépelni, vagy laptopokhoz van szókva évek óta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák