Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haxiboy

    veterán

    válasz izee #27574 üzenetére

    Nem lehet mindenkinek ugyanazt ajánlani.
    Én elfogult vagyok a Corsair billentyűzetekkel kapcsolatban (K-széria leginkább), meg amúgy a márkával is.
    Jó példa erre hogy volt lehetőségem nemrég kipróbálni egy IBM Model M Spacesavert, kb 2 napig volt nálam, abból talán 2 órát használtam úgy hogy barátnőm is jelen volt mert azzal fenyegetett hogy levágja az ujjaim ;]

    A billentyűzetek kinézete gyakorlatilag egy körítés, a switchet meg aztán pláne nem lehet meghatározni.
    Én szeretem a Lineáris és Clicky switcheket, de a sima Tactile switchektől a falra mászok, kivétel az MX Clear talán de az sem áll igazán közel hozzám. Ezt csak sok órányi intenzív használat után lehet megállapítani hogy jó-e vagy sem.

    Játékra a lineáris kapcsolókat azért ajánlom, mert ott úgyis tövig nyomja az ember, sokszor egymás után ugyanazt a gombot akár. Én magamnál azt tapasztaltam hogy ezeken nincs az a zavaró tényező ami a tactile switcheknél ott van.
    MX Blue-n pl nem igazán volt hangulatom fps-t játszani, a folyamatos klikkeléseket még a fejhallgató alatt is hallottam és elvonta a figyelmem.

    [ Szerkesztve ]

    Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Új hozzászólás Aktív témák