Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    Sziasztok!

    Olyan gamer billentyűzet kéne ami bírja a strapát. (értsd: két ököllel csapkodás, falhoz vágás, asztal sarkához püfölés, üdítővel leöntés, lefejelés, monitorba dobás...ilyesmi. Havernek kéne, természetesen. Én nem iszom ilyen cukros löttyöket.)
    Néztem párat, néztem ajánlottakat is, de nem túl friss...sok már nem kapható vagy teljesen más árban.

    Eddig csak a 2-3ezer forintos hulladékokat fogyaszottam, ezért most kipróbálnék egy mechanikusat, annak is az alját.

    1.Mekkora összeget szánsz rá? 10-25ezer.
    2.Használt szóba jöhet-e? Nem
    3.Mire használnád a billentyűzetet? / Miért vásárolod? Játékra, főként fps. (WASD, Crtl, Shift, Tab, 1,2,3,4....billek)
    4.Milyen típusú billentyűzetet keresel? Leginkább mechanikus, de ha jó az ollós is akkor az is jöhet
    5.Van-e valami elképzelésed? Extra igények numpad kéne, de nem muszáj. világítás is jó lenne, de nem annyira fontos és csak ha kikapcsolható vagy fehér, esetleg kék. csak vezetékes! nem kell programozhatóság!
    6.Ragaszkodsz-e a magyar kiosztáshoz? nem, de preferálom.
    Amit még nagyon preferálnék - akarom mondani a haverom preferálná - ha a gombok nem ebből az alap csúszós műanyagból lennének, hanem valami kicsit tapadósabból. Legalább a WASD.

    Tesoro Durandal G1N Cherry-vel, 22ezerért még mindig best buy vagy van már jobb?
    COUGAR GAMING 200K, 11ezerért - örülnék ha ennyiből megúsznám...ollósról vélemény? Nagy előrelépés a membránoshoz képest? tetszik, hogy alapból emelt, nem ilyen pöcök tarja. Viszont az nem, hogy elég laposnak tűnnek a gombjai...ami nem tudom mennyire hátrány.
    Coolermaster Supressor? Mondjuk ez membrános, de hátha annyira jó, hogy azt mondjátok....

    Egyéb ötlet?
    Előre is köszönjük! :R :R

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák