Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    Rapoo Bláde E2700. Alkalmam nyílt tesztelgetni kicsit egy ilyen szerkezetet. Netes képeken való kinézetével ellentétben meglepően egyben van, nem hajlik (mint egyes típusoknál) kellemes, fémes érzetet nyújt, anyaghasználata jó, 13 ezerért mondjuk legyen is. A gombok jól járnak, ollós módra, kategóriáján belül kiegyensúlyozott nyomásponttal számolhatunk, stabil működésűként jellemezhető leginkább. Személy szerint nem tudom megér-e ennyit, úgy gondolom nekem nem, viszont tv-hez guglizni, yutyubozni, pár soros hozzászólások megírásához teljesen rendben van a cucc. :K A dizájn meg 70's évek retro, tehát pont bejövős. A valóságban apróbb, mint a képek sejtetik.

    Szerk.: egészében kelti a fémes érzetet, nem a billentyűkre kell gondolni, azok szép, szögletesek és közel ülőek, ez adódik a méretből, a gombok műanyagok természetesen, enyhén érdes felülettel, ezért az árért rendben vannak, de létezik finomabb anyag is. Latenciája - vezeték nélküliről beszélünk - rendbenlévőnek mondható (én érzem, de 10 emberből 8 tipikusan nem).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák