Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Entaro #19808 üzenetére

    Pont abban a hsz.-ben írtam, hogy egy Fujitsu LX900-am van, amire reagáltál, még be is linkeltem azt a korábbi hsz.-emet, amiben látszik az ehhez tartozó billentyűzet, és az egészen pontosan ugyanolyan, mint az általad ajánlott KB900-é, leszámítva azt a teljesen jelentéktelen különbséget, hogy épp milyen LED-ek vannak még rajta. Minden egyéb tekintetben tök ugyanaz. Azt nem láttad? :) Valóban lapos, még olyan kifejezetten hangosnak sem mondható, de halknak sem nevezhető egyáltalán, tehát közepes, de szar lenyomni a gombokat, a gyakorlatban pötyögni vele hosszabb szöveget nagyon kényelmetlen. Szóval nem tudom, Te milyen hosszú szövegek írására használod, egy e-mail, pár fórumos hsz., meg hasonlók írására elmegy (most is azon pötyögök, és mondjuk most is szar), de programozásra, hosszabb dokumentációk írására borzalmas, nem ajánlanám senkinek. Az egeret viszont annál inkább, az szerintem telitalálat arra a célra, amire nekem kell (és az nem játék), nagyon kényelmes lapáttenyérnek is, kellemes lenyomni a gombokat is rajta. De itt pont a billentyűzet lenne a lényeg. Nehéz elképzelni, hogy a KB900 billentyűzete egészen más kialakítású lenne, mint az LX900-é, főleg, hogy úgy tűnik, egymás mellé téve legfeljebb a LED-ek árulkodnának róla, hogy más típus... A hivatalos specifikáció sem állít semmi extrát arról, hogy a KB900-ban valami újfajta kialakítású gombok lennének.

    Amúgy ja, kényes vagyok és válogatós billentyűzet terén, már arra is rájöttem, hogy 10k alatt nem fogom megúszni, ha jó billt akarok.

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák