Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz Maxtreme #16678 üzenetére

    Hát olvastam ,hogy jó pár embernek nem vált be,de őszintén meg mondom,most is arról írok nekem már 7 éves de a világítás gyengülésen kívül nincs más gondom vele,egy két betű picit meg van kopva de az sem jelentős,sosem volt gomba akadásom,a világítás búgó hangja anno zavart de aztán gyorsan meg szoktam mivel másra figyeltem.Ezek szerint rekorder vagyok revoltec lightboard xl2 vel :) pedig használom,írok játszok meg ilyesmi.Én mindig is vigyáztam a cuccaimra.Viszont revoltecet még egyszer nem akarok venni,az xl3 mat sem dicsérték,de anno vettem egy revoltec gamer egeret na mondom nekem is legyen már ikyen menő gamer egerem de 2 perc alatt meghalt,dupla kattintós lett,és most a régi kis genius lazer egeremet használom ami vagy 2000Ft os de tökéletesen működik pedig ezt sem most vettem.Úgy látszik lefele épülnek a márkák is minőségben.

    NEOSIGNAL

    Én most a cserén agyalok,mert ugye nézegettem a trust gxt280 at 11EFt lenne szálítással a legolcsóbb helyről,csak ugye az a 11EFt se kis pénz mert mindig kell valamire a pénz,na majd meg látjuk,nem akarok csak úgy cserélni,hogy divat vagy valami.

    Sobriety

    Nem is fogok olyat venni,csak így hirtelen tegnap meg tetszett,de ma már nem érdekel én a trust gxt280 on agyalok most.

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák