Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bencze

    senior tag

    Ha valakit érdekel.

    Megjött a kék kapcsolós QFR-em usából.

    29.-én adták fel, tehát kb 2 hét, kevesebb.
    $75 volt az ára, $28.57 szállítás, $26.02 import. Olcsón hozták, ebay global delivery vagy mi a szösszel.

    Már mikor kicsomagoltam és kivettem a dobozból (rámarkolva) akkor megdobbant a szívem, szerintem nagy szerelem lesz. A kék cherryhez képest én eléggé kalapálok de a feeling az nagyon jó, talán megtanulok jobban pötyögni rajta. Minden esetre annyi évnyi rossz billentyűzet után ujji orgazmus, már bocs a nyelvújításért. Annó az egyetemi mechanikusok közt volt egész jó, de ennyire egyenletesen működő billentyűzetem sosem volt.

    Tapasztalat nincs vele csak a beszerzésével, egy rendes, mezei kék kapcsolós billentyűzetet ennyire ne lehessen kapni az valami borzalmas. 25-ért (ennyi a piros / fekete itt) szerintem 2-t is vettem volna. :) Azért úton van egy backup alps-os ducky is ami már az emberi árkategória, a gumisnál esélyes, hogy az is jobb lesz...

    (nem lenne hátrány, ha rendesen, 10 ujjal tudnék írni, de így is jó lesz :) )

    [ Szerkesztve ]

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Új hozzászólás Aktív témák